Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Fesvivali 2015Doğal ve sağlıklı yaşam tutkunları, ülkemizin bu alandaki ilk organizasyonu olan Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali'nde bir araya geldi. İstanbul Askeri Müze Harbiye Kültür Sitesi’nde 26-29 Kasım tarihleri arasında düzenlenen festival, 16. yılında 32. kez kapılarını açtı. Festivalin radyo sponsoru olan Radyo Voyage, dört gün boyunca özel müzikleri ile festivalde yer aldı.

İnsan sağlığını beden-zihin-ruh bütünlüğü ile ele alan çağdaş yaklaşımı, uzmanlar kanalıyla anlaşılır bir şekilde işlemek ve insanları daha doğal, sağlıklı ve bilinçli yaşama yöntemleri hakkında doğru bilgilendirmeyi amaçlayan Naturel Festivali her yıl olduğu gibi bu yıl da çok sayıda renkli etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Fuar dahilinde Aysun Sezgin'e ait Fenghuİstanbul'un standına misafir oldum. Fengshuİstanbul standı festivalin en yoğun ve aktif standlarından biriydi. Ziyaretçilerine Fenghui danışmanlık hizmeti sunup, şans ve bereket objeleri ile buluşturan Aysun Sezgin ve Özlem Sezgin'e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.

Caner ÇELİK


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu yazıda Fengshui, Fengshuistanbul, Naturel Bedel ve Ruh Sağlığı Festivali, Doğal yaşam fuarları, Fengshuistanbul Aysun Sezgin, Aysun Sezgin Fengshui konularına yer verdik.
 Umarım beğenmişsinizdir. 

Lütfen yazıya yorum yapınız ve eğer beğendiyseniz paylaşınız. Teşekkürler :)
Bu Yazıyı Paylaş:  Facebook Twitter Google+

0 Yorum:

Yorum Gönder

En Çok Okunanlar