6.İstavder Yıldönümü Şöleni Tavla Turnuvası Sona Erdi


6.İSTAVDER ŞÖLENİ!
Gezenti Tavla Oyuncularından Caner ÇELİK, Okan KOÇAKTuran BAŞOĞLU İstavder 6.Yıldönümü Şölenindeydi!
İstavder (İstanbul Tavla Derneği) 21-22-23 Şubat 2014 tarihlerinde Wow Hotel İstanbul Convention Center'da kuruluşunun 6.Yıldönümü anısına büyük bir Tavla Şöleni düzenledi. Dünyanın ve Türkiye'nin birçok yerinden katlan oyuncuların yoğun ilgi gösterdiği bu büyük turnuva, Türk tavla tarihinde yeni bir dönem başlattı. Dünyada tavlanın lokomotif kuruluşu olan İstavder bu başarılı organizasyon ile özellikle yurt dışından gelen yabancı oyuncuların takdirlerini kazandı.
Biz de Gezentinin tavlaseverleri olarak İstavder'in bu büyük organizasyonunda yer aldık. Turnuvanın ana aktivitesinde (masters), son şan (last chance) ve takımlar turnuvasında (team challange) yarıştık.
Ana aktivitede bekleneni veremeyen oyuncularımız düşük performans sergilediler. 270 kişinin katıldığı ana aktivite de Okan KOÇAK turnuvayı 207. sıradaTuran BAŞOĞLU 221.sıradaCaner ÇELİK ise 235. sırada tamamladılar..
249 oyuncunun katıldığı "Son Şans" turnuvasında ise aktivitesinde Caner ÇELİK turnuvayı 10. sırada tamamlayarak başarılı bir performans sergiledi. Son şans turnuvasınıOkan KOÇAK 100. sırada, Turan BAŞOĞLU ise 234. sırada tamamladı.
Oyuncularımız turnuvanın "Takım Turnuvasında" Gezenti'yi temsil etti. Gezenti ismiyle yarı finale kadar gelme başarısını gösteren oyuncularımız, yarı finalde şanssız bir şekilde güçlü rakibine elenerek takım turnuvasını tamamladılar.
Önümüzdeki yıl bu büyük şölenin 7.yılında çok daha fazla oyuncuyla katılarak daha başarılı olmak için çalışacağız. İstavder'e bu başarılı organizasyonu ülkemize kazandırdığı için teşekkür eder, turnuvada dereceye giren tüm oyuncuları tebrik ederiz.
Oyuncularımızın Detaylı Performansları :
Caner ÇELİK
Okan KOÇAK
Turan BAŞOĞLU
                       
Bu Yazıyı Paylaş:  Facebook Twitter Google+

0 Yorum:

Yorum Gönder

En Çok Okunanlar