Hoşgeldin 2016


2016'nın ilk gününden herkese merhabalar.. Koskoca bir yılı daha geride bıraktık. 2015 yılı hepimiz için iyisiyle, kötüsüyle, acısıyla, tatlısıyla son buldu..

31 Aralık ile 1 Ocak'ın arasında hiçbir fark olmasa da 'Yılbaşı' kavramı yeni bir yıla merhaba demek, yeni bir başlangıç, yeni umutlar yeşertiyor insanlarda.. Kendimize yeni hedefler koyup, hep olumlu şeyler bekliyoruz yeni bir yıldan.. Zaten yılbaşı'nın en büyük anlamı da bu bence..

Önümüzde koskoca, bembeyaz bir 2016 yılı var.. Umarım ki 2016 herkes için hayallerimizin ve hedeflerimizin gerçekleştiği, mutluluk ve huzurun bol olduğu, sevgiyle, aşkla, başarıyla dolu bir yıl olur.. 365 gün sonra bu yılı da güzel bir şekilde uğurlayıp 2017'ye de aynı dileklerle merhaba deriz..

Gelelim bize.. 

4 yıl ara verdikten sonra 10 Aralık 2015 tarihinde yeniden açtığım 20 günlük Blog'um ile ilgili güzel bir başlangıç yaptık. 2016 yılında da sizlerin de destekleriyle umarım ki güzel şeyler yapıp bunları hep birlikte paylaşacağız. Yeni yerlere gideceğiz, yeni yerler yazacağız ve tabiki yeni etkinliklere, yarışmalara katılacağız. 

2016'da Neler Planlıyorum? 

Öncelikle daha önce ziyaret edip gezi yazısı yazmadığım yerlere tekrar gidip yazmayı planlıyorum.. Bunun yanı sıra gitmeyi düşündüğüm yeni rotalar da mevcut.. Umarım ki yeni yılda bunları hep birlikte gerçekleştiririz.

* İstanbul Gezi Rehberi, 'Adım Adım İstanbul' yazı dizisi çeşitli rotalarla çok yakın bir zamanda yazacağım..
* Güzel İzmir'e bir gezi yapıp, güzel bir yazı yazmayı planlıyorum.. Daha önce gittiğim fakat yazı yazmadığım ÇanakkaleEskişehir, Kütahya, Bilecik, Bursa ve Sakarya'ya tekrar gidip yazı yazmayı planlıyorum. 
* Bunun yanı sıra hiç gitmediğim Konya, Gaziantep ve Şanlıurfa şehirlerini ziyaret etmeyi planlıyorum. 
* Yurtdışı planlarımda ise Rodos-Symi-Mykanos-Kos-Santorini (Yunan Adaları), Batum (Gürcistan), Girne-Lefkoşa (K.K.T.C.) var.
* Ve tabiki plansız hareketler bolca olacaktır. 'Hadi gidiyoruz' diyip hesapsız, plansız gittiğim yerleri de elbetteki yazacağım. 

Herkese mutlu, sağlıklı, huzurlu, sevgi dolu bir yıl diliyorum..

Caner ÇELİK
Bu Yazıyı Paylaş:  Facebook Twitter Google+

0 Yorum:

Yorum Gönder

En Çok Okunanlar