İsminiz Telefon Rehberlerine Nasıl Kaydedildi? Cevap: GetContact


Hep gezi yazısı yazacak değiliz ya.. Biraz da güncel konulara el atalım dedim :) Son günlerde çok popüler olan GetContact programı yeni bir trend yaratarak insanların sizi telefon rehberine nasıl kaydedildiğini öğrenme imkanı sağlıyor. Tabi biz meraklı bir millet olduğumuz için seviyoruz da böyle işleri... :)

Günlük hayatta tanıdığınız ya da belki bir defa görüştüğünüz insanların sizleri telefon rehberine nasıl kaydettiğini merak edenler bu uygulama ile bu meraklarını sona erdiriyor. Kimin nasıl kaydettiğini birebir göremeseniz de en azından bazı tahminler yürütebiliyorsunuz.

Sizleri isminizle, soyisminizle, çalıştığınız şirketlerle ve lakaplarınızla kaydeden insanların yanısıra sürprizlerle de karşılaşmanız mümkün. Meraktan bende şöyle bir bakayım dedim fakat çok sürpriz sonuçlarla karşılaşmadım. 

Çıkan sonuçlarımı sosyal medya da paylaştığımda birçok arkadaşımın bana "bunu nasıl öğreniyoruz" diye sormasıyla birlikte bununla ilgili blogta bir yazı yazıp toptan bilgi vereyim dedim.

Şimdi arkadaşlar olay şundan ibaret...

GetContact Programı Nereden İndirilir? Nasıl Kullanılır?GetContact uygulaması AppleStore ve Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirilebiliyorsunuz. Programı indirdiğinizde program sizlere telefon rehberinize ulaşmak için izin istiyor. Bunu onaylıyarak programa kayıt olmanız gerekiyor. Aslında burada olay çok basit. Herkesin telefon rehberine onay alarak ulaşabilen bu programın tek numarası sizlerle bu bilgileri tek tek paylaşması. 


Programa kendi telefon numaranızı ve e-mail adresinizi girerek kaydoluyorsunuz. Sonrasında ise yukarıdaki "Numaradan Sorgula" bölümüne kendi numaranızı yazarak sonuçları görebiliyorsunuz.

Herkesin en az bir defa meraktan girdiği fakat sonrasında pek bir numarası olmayan bu program sadece merakınızı gidermekten ve sizlere kısa süreli bir eğlence yaratmaktan ibaret. Bu programı çok sevenlerin yanısıra şikayetçileri de bol. Bugün itibaiyle 5 milyon kişinin yüklediği GetContact uygulamasının başarı puanı 3.8. 

Ne diyelim giderin bakalım meraklarınızı. En kötü ihtimalle 10 dakika sonra silersiniz :)

Yazının altına sizin yorumlarınızı da bekliyorum. Bakalım kimler sizi rehberlerine nasıl kaydetmiş. paylaşın da görelim... :)----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu yazıda  İsminiz Telefon Rehberlerine Nasıl Kaydedildi, Telefon Rehberine Nasıl Kaydedildi Öğrenme Programı, Telefon Rehberi Öğrenme, GetContact nasıl indirilir, GetContact nasıl kullanılır,  konularına yer verdik. Umarım beğenmişsinizdir.

Sosyal Medya Takip
   
Bu Yazıyı Paylaş:  Facebook Twitter Google+

2 yorum:

  1. Biri beni SARIŞIN diye kaydetmiş :)))

    YanıtlaSil
  2. Biri beni escort ezgi diye kaydetmiş ����

    YanıtlaSil

En Çok Okunanlar