Turnuva Maçlarım ve İstatistikler

               TÜM RESMİ TURNUVALAR ve OYUNLARIM


38# TBGT 2020 Bursa Açık Turnuvası - Bursa 1-2 Şubat 2020
Ana Aktivite (170/80)

7-Caner ÇELİK 5:9 Dinçer GÜNEŞ  (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:7 Erdinç GÜNALP  (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 9:2 Atanas TACHEV  (BULGARIA)
4-Caner ÇELİK 9:7 Serkan ÇALIŞIR  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:6 Abdullah ŞER  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK  3:9 Mehmet OYMAK  (Bursa)
1-Caner ÇELİK 0:9 Malin YORDANOV  (BULGARIA)

Danışman Çiftler Turnuvası Şampiyonası - Bursa
1-Caner ÇELİK / Ali YALDIZ 4:7 İrfan MIZRAKÇI / Eyüp DURMUŞ


37# TBGT 2020 25.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 4-5 Ocak 2020
Ana Aktivite (200/118)

7-Caner ÇELİK  9:7 Erdem UÇAL  (İstanbul)
6-Caner ÇELİK  9:8 Günal ŞAHİN  (Bursa)
5-Caner ÇELİK  8:9 Gamze KOÇ  (Bursa)
4-Caner ÇELİK  7:9 Murat CENGİZ  (Bursa)
3-Caner ÇELİK  5:9 Haldun ENGİN  (Bursa)
2-Caner ÇELİK  9:8 Ali OLGUN  (Bodrum)
1-Caner ÇELİK  7:9 Mehmet ÇİL  (Bodrum)

36# TBGT 2019 Süper Final Turnuvası  - Lefkoşa / K.K.T.C. 2019
Ana Aktivite (90/76)

4-Caner ÇELİK 4:9 Oktay LÖKBAŞ  (Ankara)
3-Caner ÇELİK  8:9 Haldun ENGİN  (Bursa)
2-Caner ÇELİK  9:8 Cemalettin YÜKSEL  (Sakarya)
1-Caner ÇELİK  2:9 Fuat Hakan UNCUOĞLU  (Gaziantep)

35# TTB 1.Kocaeli Açık Turnuvası - Kocaeli 16-17 Kasım 2019
Ana Aktivite (185/6)
12-Caner ÇELİK 2:7 Fuat Hakan UNCUOĞLU  (PR 5,30) (Gaziantep)
11-Caner ÇELİK 4:7 Kenan ŞENMAN  (Bodrum)
10-Caner ÇELİK 7:2 Erdem ER  (Bursa)
9-Caner ÇELİK 7:1 Tunç ONAN  (İzmir)
8-Caner ÇELİK 7:3 Ozan ÖZGÜR  (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 7:2 Mehmet AKİŞ  (İzmir)
6-Caner ÇELİK 6:7 Yiğit GÖÇHAN  (İzmir)
5-Caner ÇELİK 7:3 Serkan PAŞA  (KKTC)
4-Caner ÇELİK 7:5 Ali Alper ALTIOK  (Sakarya)
3-Caner ÇELİK  9:3 Ferhat DÜZTAŞLIK  (Marmaris)
2-Caner ÇELİK  9:3 İrfan AKGÜL  (Sakarya)
1-Caner ÇELİK  9:6 Simon PANKVELASHVILI  (GEORGIA)


34# TBGT 2019 Skoda Cup 24.İstanbul Açık Turnuvası  - İstanbul 9-10 Kasım 2019
Ana Aktivite (186/76)
10-Caner ÇELİK  9:3 Oktay UÇAK  (Bursa)
9-Caner ÇELİK  5:9 Aysel GÜZEL  (Bursa)
8-Caner ÇELİK  3:9 Argun ERKAYA  (İstanbul)
7-Caner ÇELİK  9:6 Cemal ALBAYRAK  (Tekirdağ)
6-Caner ÇELİK  9:1 Fatih GÖKBUA  (İstanbul)
5-Caner ÇELİK  9:1 Hasan CANPOLAT  (İstanbul)
4-Caner ÇELİK  4:9 Cengiz YILMAZ  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK  5:9 Faysal SABUNCUOĞLU  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK  7:9 Burak ÇULHACI  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK  9:3 Serkan ÇALIŞIR  (İstanbul)


33# TBGT 2019 Skoda Cup İstanbul Bahar Turnuvası  - İstanbul 7-8 Eylül 2019
Ana Aktivite (187/20)
10-Caner ÇELİK (PR 8,28) 2:9 Erhan YENİŞEN (PR 7,01)  (İstanbul)
9-Caner ÇELİK 9:5 Celal AKARSU  (İstanbul)
8-Caner ÇELİK 9:4 Erkan NAYIR  (Adana)
7-Caner ÇELİK 9:3 İsmail Aydın MESTA  (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:6 Servet DEMİR  (Bursa)
5-Caner ÇELİK 9:6 Günal ŞAHİN  (Bursa)
4-Caner ÇELİK (PR 6,75) 9:7 Şefik GEDİKOĞLU (PR 8,19)  (Bodrum)
3-Caner ÇELİK 8:9 Mustafa KILIÇÇETİN  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 6:9 Yakup AYDOĞAN  (İzmir)
1-Caner ÇELİK (PR 8,02) 9:7 Arzu AKINCIOĞLU (PR 10,21)  (İstanbul)

32# TBGT 2019 Skoda Cup İstanbul Yaz Turnuvası  - İstanbul 29-30 Haziran 2019
Ana Aktivite (214/39)
10-Caner ÇELİK 9:0 Tan BOSTAN  (İstanbul)
9-Caner ÇELİK (PR 8,97) 9:8 Mehmet ÇİL (PR 11,92)  (Bodrum)
8-Caner ÇELİK (PR 4,76) 9:3 Jean Abi HAIDER (PR 10,40)  (LEBANON)
7-Caner ÇELİK 6:9 Nurullah YILMAZ  (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 5:9 Emrullah COŞAR  (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 6:9 Fatih BELLİCİ  (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 9:0 Barış TURACI  (Bursa)
3-Caner ÇELİK (PR 6,92) 9:5 Altuğ BURDURLU (PR 16,30)   (İzmir)
2-Caner ÇELİK 9:6 Gülderen DİKYOL GÜCAVLI  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:9 Hamza NAR  (İzmir)

31# TBGT 2019 8.Ankara Açık Tavla Turnuvası  - Ankara 23-24 Mart 2019
Ana Aktivite (200/167)
10-Caner ÇELİK 5:9 Ayhan KARAMAHMUT  (Ankara)
9-Caner ÇELİK 9:6 Tevfik Meftun ULAŞ  (Ankara)
8-Caner ÇELİK 4:9 Emrah ERYILMAZ  (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 5:9 Nuri KAYA  (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 3:9 Yılmaz YİĞİT  (Hatay)
5-Caner ÇELİK 9:2 Ali ŞİPAL  (Bursa)
4-Caner ÇELİK 5:9 Salih EKİCİ  (Ankara)
3-Caner ÇELİK 7:9 Hakan ERTEKİN  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 9:1 Neslihan ACAR  (Bursa)
1-Caner ÇELİK 8:9 Okan KOÇAK  (İstanbul)

30# Wbf 2019 UTT IX.Kocaeli Şampiyonası  - Kocaeli 16-17 Mart 2019
Ana Aktivite (84/5-6)
10-Caner ÇELİK (1573) 8:9 Ercan KANDEMİR (1642)  (Kocaeli)
9-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Salih YAZLALI (1577)  (Kocaeli)
8-Caner ÇELİK (1573) 9:8 Oktay BAYRAMİN (1421)  (Kocaeli)
7-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Ahmet BAYDAR (1582)  (Kocaeli)
6-Caner ÇELİK (1573) 9:7 Nejat ALKAP (1544)  (İstanbul)
5-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Muammer SARAÇOĞLU (1649)  (İstanbul)
4-Caner ÇELİK (1573) 9:6 Vural VURAL (1476)  (Bodrum)
3-Caner ÇELİK (1573) 9:0 Murat ELVER (1612)  (Bolu)
2-Caner ÇELİK (1573) 1:9 Ümit BANDEOĞLU (1532)  (Kocaeli)
1-Caner ÇELİK (1573) 9:4 Tülay EMEKÇİ (1571)  (Ankara)

29# 2019 11.Yıldönümü Şöleni Tavla Turnuvası  - İstanbul 28 Şubat - 3 Mart 2019
Ana Aktivite (330/73)
8-Caner ÇELİK 3:9 Servet DEMİR  (Bursa)
7-Caner ÇELİK 9:4 Ali KADKHODAEI  (İRAN)
6-Caner ÇELİK 9:8 Beyazıt TÜR  (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 3:9 Mihai Katalin ARMINIA  (ROMANIA)
4-Caner ÇELİK 6:9 Juergen ORLOWSKİ  (GERMANY)
3-Caner ÇELİK 9:6 Mehmet TAŞAR  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 9:3 Uğurtan ZAİFOĞLU   (K.K.T.C)
1-Caner ÇELİK 9:7 Kolintzaridis CHRYSAFIS  (GREECE)

Son Şans (212/82)
2-Caner ÇELİK 0:5 Mohammadreza MOEINFAR  (İRAN)
1-Caner ÇELİK 5:0 Doğan BOSTAN  (İznik)

Danışman Çiftler Turnuvası (124/64)
1-Caner ÇELİK / Serkan ÇALIŞIR 1:7 Andrew NESTEROV   (UKR) / Kenan HASANZADE  (AZE) 

28# 2019 TBGT 23.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 19-20 Ocak 2019
Ana Aktivite (254/35)
10-Caner ÇELİK 9:3 Erkan NAYIR (Adana)
9-Caner ÇELİK 9:2 Kenan KARAKAYA (Ankara)
8-Caner ÇELİK 9:7 Serkan ÖZTÜRK (Bodrum)
7-Caner ÇELİK 9:8 Fuat H. UNCUOĞLU (Gaziantep)
6-Caner ÇELİK 0:9 Vural KAMIŞOĞLU (Sakarya)
5-Caner ÇELİK 9:0 Emrah ERGÜNEŞ (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 4:9 Berkant BİLGİ (Adana)
3-Caner ÇELİK 9:2 Sertaç ADLEYBA (İznik)
2-Caner ÇELİK 4:9 Nedim BOZ (Kayseri)
1-Caner ÇELİK 9:6 Salih EKİCİ (Ankara)

27# 2018 16th Cyprus Open Tournament - Girne /K.K.T.C 14-16 Aralık 2018
Ana Aktivite (146/8)
11-Caner ÇELİK 5:9 Gavriel MENASHEROV (ISRAEL)
10-Caner ÇELİK 9:7 Kemal ERDEM (İstanbul)
9-Caner ÇELİK 9:7 Çağlayan ARAS (İzmir)
8-Caner ÇELİK 9:7 Ralf JONAS (GERMANY)
7-Caner ÇELİK 9:7 Dursun ÇETİN (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:7 Zeki GÖNDEN (İzmir)
5-Caner ÇELİK 9:1 Ali OLGUN (Bodrum)
4-Caner ÇELİK 7:9 İbrahim ERDEM (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 11:1 Murat YAVUZ (Sakarya)
2-Caner ÇELİK 2:11 Fuat Hakan UNCUOĞLU (Gaziantep)
1-Caner ÇELİK 11:7 Lemi TÜMEN (İstanbul)

26# 2018 TBGT Süper Final Turnuvası - Girne /K.K.T.C 12-14 Aralık 2018
Ana Aktivite (67/1-2)
13-Caner ÇELİK 9:8 Bülent BAHAR (İstanbul)
12-Caner ÇELİK 5:9 Levent POSTOĞLU (Marmaris)
11-Caner ÇELİK 9:7 Ali Çetin BELENE (İstanbul)
10-Caner ÇELİK 7:9 Bülent BAHAR (İstanbul)
Caner ÇELİK - bye
9-Caner ÇELİK 9:7 İbrahim KARACA (İstanbul)
8-Caner ÇELİK 9:6 Mehmet Ali AKPOLAT (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 6:9 Ali Çetin BELENE (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:8 İbrahim KARACA (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 9:0 Ali ÜNVER (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 9:7 Ozan ÖZGÜR (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:7 Mehmet Hulusi TÜMER (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 9:1 Neşer KORKMAZ (Marmaris)
1-Caner ÇELİK 9:8 Adnan TAYFUR (Bursa)

25# 2018 TBGT 22.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 10-11 Kasım 2018
Ana Aktivite (236/8)
12-Caner ÇELİK 6:7 Okan KOÇAK (İstanbul)
11-Caner ÇELİK 7:3 Hilmi GÖÇHAN (İzmir)
10-Caner ÇELİK 7:6 İsmail YİĞİT (Bursa)
9-Caner ÇELİK 7:6 Arzu AKINCIOĞLU (İstanbul)
8-Caner ÇELİK 7:0 Serkan KURTULMUŞ (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 7:5 Gökay GÜLEÇ (İzmir)
6-Caner ÇELİK 7:5 Şefik GEDİKOĞLU (Bodrum)
5-Caner ÇELİK 7:0 Ferhat DÜZTAŞLIK (Marmaris)
4-Caner ÇELİK 7:6 Oya GÜNEŞ (Bursa)
3-Caner ÇELİK 6:9 Erdoğan KILIÇ (Bodrum)
2-Caner ÇELİK 4:9 Ali YALDIZ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 9:8 Nisan YILDIZ (Bodrum)

24# 2018 TBGT 2.Marmaris Açık Turnuvası - Marmaris 19-20-21 Ekim 2018
Ana Aktivite (209/185)
3-Caner ÇELİK 7:9 Erdinç BAYINDIR (Sakarya)
2-Caner ÇELİK 8:9 Vedat ALTUĞLU (Bodrum)
1-Caner ÇELİK 7:9 Ömer Mert GÜLAÇTI (İstanbul)

Son Şans Turnuvası (169/7)
5-Caner ÇELİK 2:5 Burak YAHAT  (KKTC)
4-Caner ÇELİK 5:0 Hakan TOSUN (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 5:0 Jean Abi HAIDER  (LEBANON)
2-Caner ÇELİK 5:3 Fuat ERDAĞ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Salih EKİCİ  (Ankara)

23# 2018 TBGT 5.Sakarya Açık Turnuvası - Sakarya 22-23  Eylül 2018
Ana Aktivite (224/17)
10-Caner ÇELİK 3:7 Ali ÜNVER (İstanbul)
9-Caner ÇELİK 7:5 Serkan PAŞA  (KKTC)
8-Caner ÇELİK 7:5 Mehmet ALP (Bursa)
7-Caner ÇELİK 6:7 Atilla OĞUZ  (Bodrum)
6-Caner ÇELİK 7:5 Mehmet ZÖNGÜR  (Bursa)
5-Caner ÇELİK 7:5 Ozan ÖZGÜR (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 7:1 Murat ÖZYILMAZ  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:2 Caner ÇETİN (Ankara)
2-Caner ÇELİK 9:4 Avni ÇAKIR (Bursa)
1-Caner ÇELİK 6:9 Ferhat DÜZTAŞLIK  (Marmaris)

22# Wbf 2018 Ulusal Tavla Turu 10.Edirne Şampiyonası
Ana Aktivite (64/12)
5-Caner ÇELİK 6:9 Gürol BULUT (Kocaeli)
4-Caner ÇELİK 8:11Abdullah SORGÜVEN  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 11:7Şenol Yüksel  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 11:6 Cüneyt SAĞLAM (Tekirdağ)
1-Caner ÇELİK 11:7 Zafer ÖNDER  (Ankara)

21# Fethiye 2.Yaza Merhaba Turnuvası - Fethiye 12-13 Mayıs 2018
2.Yaza Merhaba Turnuvası (60/46)
3-Caner ÇELİK 5:7 Türker DEMİRCAN  (Bursa)
3-Caner ÇELİK 5:9 Erhan ÖZTEKİN  (Ankara)
2-Caner ÇELİK 9:8 Selcen GÖNÜLATEŞ  (Fethiye)
1-Caner ÇELİK 8:9 Berkan KALENDAR   (Ankara)

Danışman Çiftler Turnuvası (5-8/16)
2-Caner ÇELİK / Metin ERİKLER 9:4 Tan BOSTAN / Aşur YILDIRIM  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK / Metin ERİKLER 9:6 Gökhan ŞEN / Osman ASLAN  (Bursa)

20# 2018 TBGT 4.Bursa Açık Turnuvası - Bursa 24-25  Mart 2018
4.Bursa Açık Turnuvası (218/24)
9-Caner ÇELİK 5:7 Mehmet ÇİL  (Bodrum)
8-Caner ÇELİK 7:3 Fatih ÜNALAN  (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 0:7 Ali Çetin BELENE  (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 7:5 Sabahattin EVCİN  (İzmir)
5-Caner ÇELİK 7:5 Filiz Hülya GÜNAL  (Bursa)
4-Caner ÇELİK 7:0 Deniz KIZILBORA  (K.K.T.C.)
3-Caner ÇELİK 9:3 Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 6:9 Sercan FİDAN  (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:3 Mehmet ALP  (Bursa)

Son Şans Turnuvası (148/41)
2-Caner ÇELİK 3:5 Faysal SABUNCUOĞLU  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Ferhat DÜZTAŞLIK  (Marmaris)

19# 2018 TBGT 10th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 24-25-26 Şubat 2018
İstavder 10.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 10th Anniversary Masters Category (400/89)
8-Caner ÇELİK 5:9 Fuat Hakan UNCUOĞLU  (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 9:7 Hosein KHOSHSEFAT  (İRAN)
6-Caner ÇELİK 9:5 Neşer KORKMAZ  (Marmaris)
5-Caner ÇELİK 7:9 Necdet TÖMEKÇE  (Sakarya)
4-Caner ÇELİK 9:8 Mürsel AY  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:5 Zafer TAŞ  (Bodrum)
2-Caner ÇELİK 0:9 Adnan KUZU  (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:4 Dinçer GÜNEŞ  (İstanbul)

İstavder 10.Yıldönümü Turnuvası Son Şans / 10th Anniversary Last Change (400/89)
3-Caner ÇELİK 3:5 Alexander KIKALISHVILI  (GÜRCİSTAN)
2-Caner ÇELİK 5:2 İrfan YONUCU  (K.K.T.C.)
1-Caner ÇELİK 5:2 Ediz BALOTA  (İstanbul)

İstavder 10.Yıldönümü Takım Turnuvası / 10th Anniversary Team Challenge (32/9-16)
2-Caner ÇELİK 2:3 Dinçer GÜNEŞ  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 3:1 Gela METSKHVARISHVILI  (GÜRCİSTAN)

10.Türkiye Danışman Çiftler Şampiyonası (128/33-64)
3-Caner ÇELİK / Serkan ÇALIŞIR 4:9 Neşer KORKMAZ / Halit VERÇİN  (Marmaris)
2-Caner ÇELİK / Serkan ÇALIŞIR 9:2 Jean Abi Haider / Jean Abi Haider  (LÜBNAN)
1-Caner ÇELİK / Serkan ÇALIŞIR 9:4 Arzu AKINCIOĞLU - Yalkın ERK (İstanbul)

18# Wbf Türkiye 30.İstanbul Şampiyonası 23-24 Aralık 2017
Modern Kategori
3-Caner ÇELİK 0:9 Adnan TURAN  (Ankara)
2-Caner ÇELİK 9:7 Ender CAN AVCIOĞLU  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 7:9 Ayhan SERİN (İstanbul)

Geleneksel Kategori
5-Caner ÇELİK 6:7 A.ERDOĞRUCA  (Ankara)
4-Caner ÇELİK 7:1 Utku ATAÇ  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 7:4 Gül ŞENDİL (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 5:1 Rıfat BULUT  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:4 İsmail YAŞAR (İstanbul)


17# 2017 TBGT Süper Final Turnuvası - Lefkoşa / KIBRIS 13-14 Aralık 2017 (64/42)
Süper Final Masters (64/42)
6-Caner ÇELİK 3:9 Bülent GÜNER  (Ankara)
5-Caner ÇELİK 9:8 Oktay KURHAN  (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 9:7 Atilla ATABEY (Sakarya)
3-Caner ÇELİK 3:9 Ahmet ERCAN  (Ankara)
2-Caner ÇELİK 7:9 Adnan KUZU  (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:0 Burak ÇULHACI (İstanbul)

Süper Final Teselli Kademesi (56/49)
1-Caner ÇELİK 0:5 Ali Cihangir ÇETİNEL  (İstanbul)

16# 2017 TBGT 21.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 11-12 Kasım 2017
21.İstanbul Açık Turnuvası (220/37)
8-Caner ÇELİK 5:7 Ozan GÜNDOĞDU  (Ankara)
7-Caner ÇELİK 7:1 Emir ERTEN  (Bursa)
6-Caner ÇELİK 0:7 Mehmet Ali AKPOLAT  (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 7:2 Vecdi KALYONCU  (Sakarya)
4-Caner ÇELİK 7:6 Orhan BİTLİSLİ  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:3 Fuat ERDAĞ  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 5:9 Kazım GARİP  (Bursa)
1-Caner ÇELİK 9:0 Aykut UZEL (Ankara) 

15# 2017 TBGT 1.Marmaris Açık Turnuvası - Marmaris 13-14-15 Ekim 2017
1.Marmaris Açık Turnuvası (148/56)
6-Caner ÇELİK 5:7 Erhan YENİŞEN (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 5:7 Ramazan ŞEN (Marmaris)
4-Caner ÇELİK 7:2 Tolga ŞAHİNER (Marmaris)
3-Caner ÇELİK 9:5 Ayhan KIŞLALI (Kuşadası)
2-Caner ÇELİK 9:8 Nihat TUNÇ (Marmaris)
1-Caner ÇELİK 6:9 Morena MODICA (ITALY) 

14# Marmaris Tavla Derneği Marmaris Destek Turnuvası - Marmaris 11 Ekim 2017 (15/1)
3-Caner ÇELİK 9:1 Ekrem Başkaya (Marmaris)
2-Caner ÇELİK 11:7 Metin ERİKLER (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 13:12 Halit VERÇİN (Marmaris)

***

13# 2017 TBGT 8.İzmir Açık Turnuvası - İzmir 23-24 Eylül 2017 
8.İzmir Açık Turnuvası (174/76)
6-Caner ÇELİK 4:7 Ayla Karmen ACUN (Marmaris)
5-Caner ÇELİK 0:7 Ali Çetin BELENE (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 7:0 Sabahattin EVCİN (İzmir)
3-Caner ÇELİK 9:8 Tolga ŞAHİNER (Marmaris)
2-Caner ÇELİK 7:9 Berkant BİLGİ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 9:5 Dinçer ERBİLGİÇ (İzmir)

8.İzmir Açık Son Şans Turnuvası (117/89)
1-Caner ÇELİK 1:5 Yahya YİĞCİ (İzmir) 

***

12# 2017 TBGT 3.Bursa Açık Turnuvası - Bursa 22-23 Nisan 2017
3.Bursa Açık Turnuvası
10-Caner ÇELİK 6:7 Aykut UZEL (Ankara)
9-Caner ÇELİK 1:7 Burhan YILMAZER (Sakarya)
8-Caner ÇELİK 7:5 Tolga ŞAHİNER (Marmaris)
6-Caner ÇELİK 7:5 Kadri ALMAÇ (İzmir)
5-Caner ÇELİK 7:4 Fatih ÖZİŞ (Ankara)
4-Caner ÇELİK 6:7 Oktay KURHAN (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:8 Gökhan ŞEN (Bursa)
2-Caner ÇELİK 9:3 Murat YETİŞ (Bursa)
1-Caner ÇELİK 9:8 Fuat ERDAĞ (İstanbul)

3.Bursa Açık Son Şans Turnuvası (123/44)
2-Caner ÇELİK 4:5 Bülent BAHAR (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:3 Neslihan ÖZBAKIR (Bursa)

***
11# 2017 TBGT 9th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 24-25-26 Şubat 2017
İstavder 9.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 9th Anniversary Masters Category (422/324)
4-Caner ÇELİK 8:11 Canan KIRIKKAYA  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 5:11 Ali YALDIZ  (Marmaris)
2-Caner ÇELİK 6:11 Ertuğrul GÜLOĞLU  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 11:8 Bahattin UZUNOĞLU (İstanbul)

İstavder 9.Yıldönümü İlk Gün Kaybedenler T. / 9th Anniversary First Day Lossers (211/3)
7-Caner ÇELİK 5:7 Suat SEVEN ( İzmir )
6-Caner ÇELİK 7:6 Özgür SUNALP ( KKTC )
5-Caner ÇELİK 7:5 Kamil KARAALİ (Antalya)
4-Caner ÇELİK 7:1 Metin ÖKDEN (Sakarya)
3-Caner ÇELİK 7:1 Sinan SÜTÇÜOĞLU. (Ankara)
2-Caner ÇELİK 7:6 Uğur OYMAK (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 7:5 Cemalettin YÜKSEL (İstanbul)

İstavder 9.Yıldönümü Son Şans T. / 9th Anniversary Last Chance (411/4)
7-Caner ÇELİK 4:5 Kamran SHARIFI (İRAN)
6-Caner ÇELİK 5:4 Sergey DRMOY (ARMENIA)
5-Caner ÇELİK 5:4 Andrey NESREROV (UKRANIE)
4-Caner ÇELİK 5:2 Bakar MATIKA (GEORGIA)
3-Caner ÇELİK 5:0 Umut ARAS (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 5:3 Ruşen Ali SOYLU (Bursa)
1-Caner ÇELİK 5:0 Murat KAYAT (İstanbul)

***

10# 5.Ege Dernekleri Kuşadası Modern Tavla Turnuvası - Kusadası 4-5 Şubat 2017 (85/5)

7-Caner ÇELİK 6:7 Hilmi GÖÇHAN  (İzmir)
6-Caner ÇELİK 7:5 Tolga ŞAHİNER (Marmaris)
5-Caner ÇELİK 7:1 Cesur KAYA (Marmaris)
4-Caner ÇELİK 7:2 Ayhan KIŞLALI (Kuşadası)
3-Caner ÇELİK 7:5 Mehmet AKİŞ (İzmir)
2-Caner ÇELİK 7:1 Burak YURDAŞAN (Kuşadası)
1-Caner ÇELİK 7:4 Yurdagül KESKİNER (Bodrum)

***

9# Büyük Kulüp Modern Tavla Turnuvası - İstanbul 8 Ocak 2017 (64/1)
5-Caner ÇELİK 7:2 Murat İPEK (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 7:5 Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 7:4 Hamdi ÇORAK (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 7:2 Akın BAZ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 7:1 Ayhan DEMİR (İstanbul)

***

8# 2016 TBGT 20.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 24-25 Eylül 2016
20.İstanbul Açık Turnuvası (194/142)
4-Caner ÇELİK 2:7 Mustafa ALTUNTAŞ (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 4:7 Murat Murat (GREECE)
2-Caner ÇELİK 7:2 Aykut UZEL (Ankara)
1-Caner ÇELİK 5:7 Ayla Karmen ACUN (Marmaris)

20.İstanbul Açık Turnuvası Son Şans (134/82)
1-Caner ÇELİK 5:7 Özgür ÇANDIR (İzmir)

***
7# Marmaris Yaza Veda Turnuvası - Marmaris 15-16 Ekim 2016
Ana Kademe (118/106)
3-Caner ÇELİK 0:7 Masayuki MOCHIZUKI (JAPAN)
2-Caner ÇELİK 7:9 Mehmet ÇİL (Bodrum)
1-Caner ÇELİK 7:9 Onur VURUR (Ankara)

Son Şans (90/15)
3-Caner ÇELİK 0:5 Fatih GÜLER (Fethiye)
2-Caner ÇELİK 5:0 Metin ERİKLER (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Şener KIRIKKAYA (Marmaris)

***

6# Bodrum Tavla Derneği Açılış Turnuvası - Bodrum 19 Eylül 2016
6-Caner ÇELİK 7:5 Yurdagül KESKİNER (Bodrum)
5-Caner ÇELİK 0:7 Halil KOLÇELİK (Bodrum)
4-Caner ÇELİK 7:4 Mazhar ÇATAL (Bodrum)
3-Caner ÇELİK 7:0 Dinç ÇANKIR (Bodrum)
2-Caner ÇELİK 7:6 Necip KUTLUAY (Bodrum)
1-Caner ÇELİK 7:4 Mehmet ÇİL (Bodrum)

***

5# 2016 TBGT 7.İzmir Açık Turnuvası - İzmir 28-29 Mayıs 2016
7.İzmir Açık Turnuvası (159/70)
5-Caner ÇELİK 3:7 Gökhan ŞEN (Bursa)
4-Caner ÇELİK 7:5 Kurtuluş Fikret AYDIN (Ankara)
3-Caner ÇELİK 7:5 Oktay LÖKBAŞ (Ankara)
2-Caner ÇELİK 5:7 İbrahim BİRCAN (İzmir)
1-Caner ÇELİK 7:6 Levent POSTOĞLU (Marmaris)

7.İzmir Açık Turnuvası Son Şans (103/13)
4-Caner ÇELİK 0:5 Ayhan KARAMAHMUT (Ankara)
3-Caner ÇELİK 5:2 Serdar  GÜRAY (İzmir)
2-Caner ÇELİK 5:2 Necati DOĞANASLAN (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Şener KIRIKKAYA (İzmir)

***

4# 2016 TBGT 2.Bursa Açık Turnuvası - Bursa 2-3 Nisan 2016
2.Bursa Açık Turnuvası (159/126)
4-Caner ÇELİK 5:7 İlker GÖÇHAN (Antalya)
3-Caner ÇELİK 1:7 Engin ÖZERTAN (Ankara)
2-Caner ÇELİK 1:7 Can İSKENDER (İzmir)
1-Caner ÇELİK 7:1 Levent SALCI (Ankara)

2.Bursa Açık Turnuvası Son Şans (114/70)
1-Caner ÇELİK 4:5 Abdullah ŞER (İstanbul)

***

3# 8th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 27-28-29 Şubat 2016
İstavder 8.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 8th Anniversary Masters Category (400/340)
3-Caner ÇELİK 6:11 Bahattin UZUNOĞLU (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 10:11 Roman GVENET (GEORGIA)
1-Caner ÇELİK 9:11 Gia ABESADZE (GEORGIA)

İstavder 8.Yıldönümü Son Şans T. / 8th Anniversary Last Chance (268/149)
1-Caner ÇELİK 0:5 Necmettin SALTKAY ( KKTC )

2# 7th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 2015 20-21-22 Şubat 2015
İstavder 7.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 7th Anniversary Masters Category (346/248)
4-Caner ÇELİK 8:9 Vedat ÜRGÜPLÜ (Bodrum)
3-Caner ÇELİK 6:11 İbrahim KIZIRIA (GEORGIA)
2-Caner ÇELİK 6:11 Kemal ERTANIROĞLU (Mersin)
1-Caner ÇELİK 11:3 Hasan ÖZSELGİN (İstanbul)

İstavder 7.Yıldönümü Son Şans T. / 7th Anniversary Last Chance (241/180)
1-Caner ÇELİK 1:5 Kamil KARAALİ (Antalya)

1# 6th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 21-22-23 Şubat 2014
İstavder 7.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 7th Anniversary Masters Category (270/249)
3-Caner ÇELİK 3:11 Ozan GÜNDOĞDU (Ankara)
2-Caner ÇELİK 8:11 Refik VURAL (İzmir)
1-Caner ÇELİK 5:11 Onur VURUR (Ankara)

İstavder 6.Yıldönümü Son Şans T. / 6th Anniversary Last Chance (249/10)
5-Caner ÇELİK 0:5 Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 5:0 Vladimer KHAR (GEORGIA)
3-Caner ÇELİK 5:0 Maya PEYCHEVA (BULGARIA)
2-Caner ÇELİK 5:0 MehmetPOLAT (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Muradian ARTUR (ARMENIA)

İSTATİSTİKLER 

Genel
Turnuva : 38 Oyun Sayısı : 306 Galibiyet : 183 Malubiyet : 123 Başarı Yüzde : %59,80

Kulüplere Göre İstatistik
Kuşadası / O:G:3 M:0 Yüzde: %100
İznik / O:G:M:Yüzde : %100
Tekirdağ / O:G:M:Yüzde : %100
Bolu / O:G:M:Yüzde : %100
Marmaris / O:19 G:13 M:Yüzde: %68,42
Adana / O:G:M:Yüzde : %66,66
İstanbul / O:102 G:66 M:36 Yüzde: %64,70
Bursa / O:27 G:17 M:10 Yüzde: %62,69
Sakarya / O:10 G:M:Yüzde: %60
Bodrum / O:22 G:13 M:Yüzde: %59,09
İzmir / O:27 G:14 M:13 Yüzde: %51,85
Kocaeli / O:G:M:Yüzde : %50
Antalya / O:G:M:Yüzde : %50
Fethiye / O:G:M:Yüzde: %50
Ankara / O:30 G:14 M:16 Yüzde: %46,66
Gaziantep / O:G:M:Yüzde : %25
Mersin / O:G:M:Yüzde: %0
Kayseri / O:G:M:Yüzde : %0
Hatay / O:G:M:Yüzde : %0

Ülkelere Göre İstatistik
 ERMENİSTAN (ARMENIA) / O:G:M:Yüzde: %100
 UKRAYNA (UKRAINE) / O:G:M:Yüzde: %100
 LÜBNAN (LEBANON) / O:G:1 M:0 Yüzde: %100
 KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ (K.K.T.C.) / O:G:M:Yüzde: %75
  BULGARİSTAN (BULGARIA) / O:G:M:Yüzde: %66,66
 TÜRKİYE (TURKEY) / O:260 G:155 M:105 Yüzde: %59,61
 İRAN (IRAN) / O:G:M:Yüzde: %50
 YUNANİSTAN (GREECE) / O:G:M:Yüzde: %50
 ALMANYA (GERMANY) / O:G:1 M:1 Yüzde: %50
 GÜRCİSTAN (GEORGIA) / O:G:M:Yüzde: %50
 JAPONYA (JAPAN) / O:G:M:Yüzde: %0
 İTALYA (ITALY) / O:G:0 M:1 Yüzde: %0
  ROMANYA (ROMANIA) / O:G:0 M:1 Yüzde: %0
 İSRAİL (ISRAEL) / O:G:0 M:1 Yüzde: %0


Yabancılar ile 35 Oyun20 Galibiyet15 MalubiyetBaşarı % 57,14



OYUNCULARA GÖRE BİREYSEL DURUM


A
Ali Çetin BELENE (İstanbul) 1-3
Aykut UZEL (Ankara) 2-1
Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI (İstanbul) 2-1
Arzu AKINCIOĞLU (İstanbul) 2-0
Ali OLGUN (Bodrum) 2-0
Ayhan KIŞLALI (Kuşadası) 2-0
Ayla Karmen ACUN (Marmaris) 0-2
Adnan KUZU (İzmir) 0-2
Ali YALDIZ  (Marmaris) 0-2
Ali ÜNVER  (İstanbul) 1-1
Abdullah ŞER (İstanbul) 1-1
Ali Alper ALTIOK  (Sakarya) 1-0
Altuğ BURDURLU  (İzmir) 1-0 
Ahmet BAYDAR  (Kocaeli) 1-0
Akın BAZ (İstanbul) 1-0
Atilla ATABEY  (Sakarya) 1-0
Ayhan DEMİR (İstanbul) 1-0
Avni ÇAKIR (Bursa) 1-0
Adnan TAYFUR (Bursa) 1-0
 Ali ŞİPAL  (Bursa) 1-0
Andrey NESREROV (UKRANIE) 1-0
Atanas TACHEV  (BULGARIA) 1-0
Ali KADKHODAEI  (İRAN) 1-0
Ahmet ERCAN (Ankara) 0-1
Aysel GÜZEL  (Bursa) 0-1
Ali Cihangir ÇETİNEL (İstanbul) 0-1
Ayhan KARAMAHMUT (Ankara) 0-1
Adnan TURAN  (Ankara) 0-1
 Ayhan SERİN (İstanbul) 0-1
A.ERDOĞRUCA  (Ankara) 0-1
Atilla OĞUZ  (Bodrum) 0-1
Ayhan KARAMAHMUT  (Ankara) 0-1
Argun ERKAYA  (İstanbul) 0-1
Alexander KIKALISHVILI  (GÜRCİSTAN) 0-1

B
Bülent BAHAR (İstanbul) 1-2
Burak ÇULHACI (İstanbul) 1-1
Bahattin UZUNOĞLU (İstanbul) 1-1
Berkant BİLGİ (İstanbul) 0-2
Bakar MATIKA (GEORGIA) 1-0
Beyazıt TÜR  (İstanbul) 1-0
Burak YURDAŞAN (Kuşadası) 1-0
Barış TURACI  (Bursa) 1-0
Burak YAHAT  (KKTC) 0-1
Bülent GÜNER (Ankara) 0-1
 Burhan YILMAZER (Sakarya) 0-1
Berkan KALENDAR (İstanbul) 0-1

C
Caner ÇETİN (Ankara) 1-0
Cemalettin YÜKSEL (İstanbul) 2-0
Cesur KAYA (Marmaris) 1-0
Celal AKARSU  (İstanbul) 1-0
Cemal ALBAYRAK  (Tekirdağ) 1-0
 Canan KIRIKKAYA  (İzmir) 0-1
Can İSKENDER (İzmir) 0-1

Ç
Çağlayan ARAS (İzmir) 1-0
Cengiz YILMAZ  (İstanbul) 0-1

D
Dinçer GÜNEŞ  (İstanbul) 1-2
Deniz KIZILBORA  (K.K.T.C.) 1-0
Dursun ÇETİN (İstanbul) 1-0
Dinç ÇANKIR (Bodrum) 1-0
Dinçer ERBİLGİÇ (İzmir) 1-0
Doğan BOSTAN  (İznik) 1-0

E
Erkan NAYIR (Adana) 2-0
Erhan YENİŞEN (İstanbul) 0-2
Erdinç GÜNALP  (İstanbul) 1-0
Emir ERTEN  (Bursa) 1-0
Ekrem BAŞKAYA (Marmaris) 1-0
 Ender CAN AVCIOĞLU  (İstanbul) 1-0
Ediz BALOTA  (İstanbul) 1-0
Erdem ER  (Bursa) 1-0
Erdem UÇAL  (İstanbul) 1-0
Erdinç BAYINDIR (Sakarya) 0-1
Emrullah COŞAR  (İstanbul) 0-1
Erdoğan KILIÇ (Bodrum) 0-1
Ertuğrul GÜLOĞLU  (İstanbul) 0-1
Engin ÖZERTAN (Ankara) 0-1
Erhan ÖZTEKİN (Ankara) 0-1
Emrah ERGÜNEŞ (İstanbul) 0-1
Ercan KANDEMİR  (Kocaeli) 0-1
Emrah ERYILMAZ  (İstanbul) 0-1

F

Fuat Hakan UNCUOĞLU  (Gaziantep) 1-4
Ferhat DÜZTAŞLIK  (Marmaris) 3-1
Fuat ERDAĞ (İstanbul) 3-0
Faysal SABUNCUOĞLU  (İstanbul) 0-2
Fatih GÖKBUA  (İstanbul) 1-0
Fatih ÖZİŞ (Ankara) 1-0
Fatih ÜNALAN  (İstanbul) 1-0
Filiz Hülya GÜNAL  (Bursa) 1-0
Fatih GÜLER (Fethiye) 0-1
Fatih BELLİCİ  (İstanbul) 0-1

G
Gökhan ŞEN (Bursa) 1-1
Günal ŞAHİN  (Bursa) 2-0
Gül ŞENDİL (İstanbul) 1-0
Gökay GÜLEÇ (İzmir) 1-0
Gülderen DİKYOL GÜCAVLI  (İstanbul) 1-0
Gela METSKHVARISHVILI  (GÜRCİSTAN) 1-0
Gamze KOÇ  (Bursa) 0-1
Gia ABESADZE (GEORGIA) 0-1
Gavriel MENASHEROV (ISRAEL) 0-1

H
Hilmi GÖÇHAN (İzmir) 1-1
Haldun ENGİN  (Bursa) 0-2
Hasan CANPOLAT  (İstanbul) 1-0
Halit VERÇİN (Marmaris) 1-0
Hasan ÖZSELGİN (İstanbul) 1-0
Hamdi ÇORAK (İstanbul) 1-0
Hosein KHOSHSEFAT  (İRAN) 1-0
Hakan TOSUN (İstanbul) 1-0
Halil KOLÇELİK (Bodrum) 0-1
Hakan ERTEKİN  (İstanbul) 0-1
 Hamza NAR  (İzmir) 0-1

İ
İbrahim KARACA (İstanbul) 2-0
İsmail YAŞAR (İstanbul) 1-0
İrfan YONUCU  (K.K.T.C.) 1-0
İsmail YİĞİT (Bursa) 1-0
İsmail Aydın MESTA  (İstanbul) 1-0
İrfan AKGÜL  (Sakarya) 1-0
İbrahim ERDEM (İstanbul) 0-1
İbrahim KIZIRIA (GEORGIA) 0-1
İlker GÖÇHAN (Antalya) 0-1
İbrahim BİRCAN (İzmir) 0-1

J
Jean Abi HAIDER  (LEBANON) 2-0
Juergen ORLOWSKİ  (GERMANY) 0-1

K
Kamil KARAALİ (Antalya) 1-1
Kemal ERDEM (İstanbul) 1-0
Kadri ALMAÇ (İzmir) 1-0
 Kurtuluş Fikret AYDIN (Ankara) 1-0
Kenan KARAKAYA (Ankara) 1-0
Kolintzaridis CHRYSAFIS  (GREECE) 1-0
Kemal ERTANIROĞLU (Mersin) 0-1
Kazım GARİP  (Bursa) 0-1
Kenan ŞENMAN  (Bodrum) 0-1
Kamran SHARIFI (İRAN) 0-1

L
Levent POSTOĞLU (Marmaris) 1-1
Levent SALCI (Ankara) 1-0
Lemi TÜMEN (İstanbul) 1-0

M
Mehmet ÇİL  (Bodrum) 2-3
Mehmet AKİŞ (İzmir) 2-0
,Metin ERİKLER (İstanbul) 2-0
Mehmet ALP  (Bursa) 2-0
Mehmet Ali AKPOLAT  (İstanbul) 1-1
Murat YAVUZ (Sakarya) 1-0
Mehmet Hulusi TÜMER (İstanbul) 1-0
Murat ÖZYILMAZ  (İstanbul) 1-0
 Murat ELVER  (Bolu) 1-0
Mehmet POLAT (İstanbul) 1-0
Mazhar ÇATAL (Bodrum) 1-0
Murat KAYAT (İstanbul) 1-0
Metin ÖKDEN (Sakarya) 1-0
Murat YETİŞ (Bursa) 1-0
Murat İPEK (İstanbul) 1-0
Maya PEYCHEVA (BULGARIA) 1-0
Muradian ARTUR (ARMENIA) 1-0
Mürsel AY  (İstanbul) 1-0
Mehmet ZÖNGÜR (Bursa) 1-0
Mehmet TAŞAR  (İstanbul) 1-0
Muammer SARAÇOĞLU  (İstanbul) 1-0
Mustafa ALTUNTAŞ (İstanbul) 0-1
Murat CENGİZ  (Bursa) 0-1
Mustafa KILIÇÇETİN  (İstanbul) 0-1
Mehmet OYMAK  (Bursa) 0-1
Morena MODICA (İTALY) 0-1
Masayuki MOCHIZUKI (JAPAN) 0-1
Murat Murat (GREECE) 0-1
Mohammadreza MOEINFAR  (İRAN) 0-1
Mihai Katalin ARMINIA  (ROMANIA) 0-1
Malin YORDANOV  (BULGARIA) 0-1

N
Neşer KORKMAZ  (Marmaris) 2-0
Neslihan ACAR ÖZBAKIR (Bursa) 2-0
Necip KUTLUAY (Bodrum) 1-0
Nihat TUNÇ (Marmaris) 1-0
Nisan YILDIZ (Bodrum) 1-0
Nejat ALKAP  (İstanbul) 1-0
Necmettin SALTKAYA ( KKTC ) 0-1
Necdet TÖMEKÇE  (Sakarya) 0-1
Nedim BOZ (Kayseri) 0-1
Nuri KAYA  (İstanbul) 0-1
Nurullah YILMAZ  (İstanbul) 0-1

O
Ozan ÖZÜR  (İstanbul) 3-0
Oktay KURHAN (İstanbul) 1-1
Oktay LÖKBAŞ (Ankara) 1-1
Okan KOÇAK (İstanbul) 0-2
Onur VURUR (Ankara) 0-2
Ozan GÜNDOĞDU (Ankara) 0-2
Orhan BİTLİSLİ  (İstanbul) 1-0
Oktay UÇAK  (Bursa) 1-0
Oktay BAYRAMİN  (Kocaeli) 1-0
Oya GÜNEŞ (Bursa) 1-0


Ö
Özgür SUNALP ( KKTC ) 1-0
Ömer Mert GÜLAÇTI (İstanbul) 0-1
Özgür ÇANDIR (İzmir) 0-1

R
Ruşen Ali SOYLU (Bursa) 1-0
Rıfat BULUT  (İstanbul) 1-0
 Ralf JONAS (GERMANY) 1-0
Refik VURAL (İzmir) 0-1
Roman GVENET (GEORGIA) 0-1
Ramazan ŞEN (Marmaris) 0-1

S
Salih EKİCİ  (Ankara) 2-1
Serkan ÇALIŞIR  (İstanbul) 2-0
Sabahattin EVCİN (İzmir) 2-0
Serkan PAŞA ( KKTC ) 2-0
Servet DEMİR  (Bursa) 1-1
Selcen GÖNÜLATEŞ (Fethiye) 1-0
Sinan SÜTÇÜOĞLU (Ankara) 1-0
Salih YAZLALI  (Kocaeli) 1-0
Sergey DRMOY (ARMENIA) 1-0 
Serdar  GÜRAY (İzmir) 1-0
Serkan KURTULMUŞ (İstanbul) 1-0
Serkan ÖZTÜRK (Bodrum) 1-0
Sertaç ADLEYBA (İznik) 1-0
Simon PANKVELASHVILI  (GEORGIA) 1-0
Sercan FİDAN  (İzmir) 0-1
Suat SEVEN ( İzmir ) 0-1

Ş
Şefik GEDİKOĞLU (Bodrum) 2-0
 Şener KIRIKKAYA (İzmir) 2-0

T
Tolga ŞAHİNER (Marmaris) 3-1
Tan BOSTAN  (İstanbul) 1-0
Tunç ONAN  (İzmir) 1-0
Tülay EMEKÇİ  (Ankara) 1-0
Tevfik Meftun ULAŞ  (Ankara) 1-0
Türker DEMİRCAN (Bursa) 0-1

U
Umut ARAS (İstanbul) 1-0
Uğur OYMAK (İstanbul) 1-0
Utku ATAÇ  (İstanbul) 1-0
Uğurtan ZAİFOĞLU   (K.K.T.C) 1-0

Ü
Ümit BANDEOĞLU  (Kocaeli) 1-0

V
Vecdi KALYONCU  (Sakarya) 1-0
Vural VURAL  (Bodrum) 1-0
Vladimer KHAR (GEORGIA) 1-0
Vedat ÜRGÜPLÜ (Bodrum) 0-1
Vedat ALTUĞLU (Bodrum) 0-1
Vural KAMIŞOĞLU (Sakarya) 0-1

Y
Yurdagül KESKİNER (Bodrum) 2-0
Yiğit GÖÇHAN  (İzmir) 0-1
Yahya YİĞCİ (İzmir) 0-1
Yılmaz YİĞİT  (Hatay) 0-1
Yakup AYDOĞAN  (İzmir) 0-1

Z
Zafer TAŞ  (Bodrum) 1-0
Zeki GÖNDEN (İzmir) 1-0

------

En Çok Oynadığım Oyuncular

(5) 
Fuat Hakan UNCUOĞLU  (Gaziantep) 1-4
Mehmet ÇİL (Bodrum) 2-3

(4) 
Tolga ŞAHİNER (Marmaris) 3-1
Ferhat DÜZTAŞLIK  (Marmaris) 3-1
Ali Çetin BELENE (İstanbul) 1-3

(3)
 Aykut UZEL (Ankara) 2-1
Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI (İstanbul) 2-1
Fuat ERDAĞ (İstanbul) 3-0
Ozan ÖZGÜR  (İstanbul) 3-0
Salih EKİCİ  (Ankara) 2-1
Bülent BAHAR (İstanbul) 1-2
Dinçer GÜNEŞ  (İstanbul) 1-2

En Uzun Maç
Caner ÇELİK (TUR) - Ralf JONAS (GER) 01:39:31

En Kısa Maç
Caner ÇELİK (TUR) - Sertaç ADLEYBA (TUR) 00:30:22

Sonsuz Skor
Caner ÇELİK 2060-1767 Rakipler
Son Güncelleme 38.Turnuva Sonu
Bu Yazıyı Paylaş:  Facebook Twitter Google+

0 Yorum:

Yorum Gönderme

En Çok Okunanlar