Sapanca'da Teleferik Açıldı

 


Son yıllarda özellikle Bungalov, Tiny House, Glamping gibi konaklama seçenekleriyle ünlenene Sapanca özellikle arap turistlerin bir numaralı tercihi hale gelnişti. Yeşili, oksijeni ve lüksü seven araplara hizmet yapmak amacıyla birbirleriyle yarışan işletmelerden sonra farklı projeler de ortaya çıkmaya başladı.

Bursa'dan sonra aynı işletmenin Sapanca'ya teleferik projesi çok ilgi çekti. Sapanca Teleferiği Kırkpınar mevkiinde geçtiğimiz günlerde açıldı. 

Ben de arkadaşlarım ile bu teleferiği deneyimlemek için gittim ve sizler için bir video hazırladım. Umarım beğenirsiniz. Keyifli seyirler...


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yazı hakkındaki fikir ve görüşlerinizi yazının altına yorum yaparak paylaşırsanız çok sevinirim. Ayrıca bölgeye gezi planı yapacaklar sorularını paylaşabilirler. Elimden geldiğince yardımcı olmaktan zevk duyarım.

Gezilerim sırasında anlık paylaşımlarımı yazılardan önce İnstagram'dan yapıyorum. Dilerseniz sosyal medya hesaplarımdan paylaşımlarımı takip edebilirsiniz.

Bu yazıda  Sapanca teleferik, sapanca bungalov, sapanca teleferik fiyat, sapanca teleferik bilet, sapanca ticket, sapanca teleferik nerede  konularına yer verdik. Umarım beğenmişsinizdir.

Sosyal Medya Takip
   
Bu Yazıyı Paylaş:  Facebook Twitter Google+

0 Yorum:

Yorum Gönder

En Çok Okunanlar