Reklam

Merhaba. Öncelikle gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Aşağıda reklam çeşitleri ve reklam alanları hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Bunun haricinde talep ve görüşleriniz için ayrıca iletişime geçebilirsiniz.

1.Banner Reklamları : Blog içerisinde bulunan banner reklam alanlarında görsellerinizi yayımlayabiliriz.

* Tepe Banner 330x70
* Sayfa Üstü Banner 600x125
* Yan Kare Banner 250x250
* Alt Kare Banner 140x140

Banner reklamları aylık olarak yayınlanmaktadır. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

2.Yazı İçi Reklamları : Yazılarımda işletme, şirket ve hizmetleriniz hakkında tanıtım ya da görsellerinizi yayımlayabiliriz. Yazı içi reklamları süresiz reklamlardır. Belirtilen yazıyı okuyan tüm ziyaretçiler reklamınızı görürler ve yazılar asla silinmez. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

3.Sponsorluk Reklamları : Gezi yapacağımız bölgede bizleri ağırlayan işletmelerin yazı içerisinde tanıtımını ücretsiz olarak yapıyorum. Özellikle bölgedeki restoran, cafeler ve ulaşım şirketleri, konaklamalı gezilerde ise oteller gezilerime sponsor olabilirler. Sponsorluk reklamları süresiz reklamlardır. Belirtilen yazıyı okuyan tüm ziyaretçiler reklamınızı görürler ve yazılar asla silinmez.Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

4.Sosyal Sorumluluk Reklamları : Sosyal sorumluluk projelerinin reklamlarını ücretsiz olarak yayımlayabiliriz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

0 Yorum:

Yorum Gönder

En Çok Okunanlar