Tavla


Küçüklüğümden beri ilgi duyduğum Tavla sporuna ufak turnuvalara katılarak başladım. 2007 yılından beri düzenlediğim Gezenti Tavla Turnuvaları ile birçok tavla organizasyonunu hayata geçirdim. 2011 yılı itibariyle İstanbul Tavla Spor Kulübü Derneği bünyesinde liglerde ve büyük turnuvalarda Vidolu Tavla (Modern Tavla) oynamaya başladım. İstavder'in bir çok turnuva organizasyonunda görev aldım. Bugün itibariyle Modern Tavla (Backgammon) kariyerime Bölgesel, Ulusal ve Uluslararası turnuvalara katılarak devam etmekteyim.

TAVLA KARİYERİ ve BAŞARILAR

Ulusal ve Uluslararası Turnuva Başarılarım
2018 * 16.Uluslararası Kıbrıs Açık Turnuvası 5.si (146)
2018 * 2018 TBGT Süper Final Türkiye İkincisi (67)
2018 * 2018 Türkiye Tavla Turu 9.su (664)
2017 * 9.İstavder Yıldönümü Turnuvası "Last Chance" Kategorisi Yarı Finalist (394)
2017 * 9.İstavder Yıldönümü Turnuvası "First Day Losers" Kategorisi Yarı Finalist (211)

Danışman Çiftler Turnuva Başarılarım
2016 * 2016 TBGT 7.İzmir Açık Danışman Çiftler Turnuvası Finalist
(Caner ÇELİK - Serkan ÇALIŞIR) (64)
2015 * 7.İstavder Yıldönümü Şöleni Danışman Çiftler Turnuvası Yarı Finalist
(Caner ÇELİK - Burak ÇULHACI) (64)

Jackpot Turnuvaları Başarılarım (Yan Aktiviteler)
2019 * 11.İstavder Yıldönümü Turnuvası Takım Aktivitesi Şampiyonu (32) 
2017 * Fethiye 2017 Yaza Merhaba Turnuvası "Havuz Kategorisi" Şampiyonu (40)
2017 * 2017 TBGT 3.Bursa Açık Turnuvası "1 Puan" Şampiyonu (64)
2016 * 1.Marmaris Tavla Turnuvası "Takım Turnuvası" Şampiyonu
(Caner ÇELİK - Necati DOĞANASLAN - Serkan ÇALIŞIR) (16)
2016 * 2016 TBGT 2.Bursa Açık Turnuvası Jackpot #1 Şampiyonu (16)

Özel Ödüller
2017 * 2017 TBGT 1.Marmaris Açık Turnuvası Özel Oyuncu Ödülü
2017 * Fethiye 2017 Yaza Merhaba Turnuvası Özel Ödülü
2017 * 5.Ege Dernekleri Dostluk ve Dayanışma Kuşadası Turnuvası Özel Oyuncu Ödülü
2016 * 2016 TBGT 6.Ankara Açık Turnuvası Özel Oyuncu Ödülü
2016 * Bodrum Turgutreis Lions Kulübü Tavla Turnuvası Özel Ödülü

Bölgesel Turnuva Başarılarım
2018 * Wbf Yakın Takip 2018 10.Hafta İkincisi (16)
2018 * Feri Time 1.Tavla Turnuvası Üçüncüsü (16)
2018 * Uzaklar - Derinler 10.Tavla Turnuvası Üçüncüsü (17)
2018 * Uzaklar - Derinler 9.Tavla Turnuvası Üçüncüsü (18)
2017 * Uzaklar - Derinler 5. Tavla Turnuvası Üçüncüsü (16)
2017 * Büyük Kulüp Tavla Turnuvası Modern Tavla Kategorisi Şampiyonu (32)
2016 * Bodrum Tavla Derneği Açılış Turnuvası Üçüncüsü (16)
2016 * Deep Boat Turnuvası Modern Tavla Kategorisi Şampiyonu (24)
2016 * Club Hotel Arinna Tavla Turnuvası Şampiyonu (18)
2015 * Uzaklar - Derinler 1. Tavla Turnuvası Şampiyonu (17)
2010 * Taksim International Abant Palace Tavla Turnvuası Şampiyonu (32)
2009 * Marmaris Lions Kulübü 18.Altın Zar Tavla Turnuvası Şampiyonu (146)
2007 * Unifeb Üniversitelerarası Tavla Turnuvası Şampiyonu (32)

Online Turnuva Başarılarım
2010 * 18.Studivz Online Turnuvası Şampiyonu (20)
2010 * 17.Studivz Online Turnuvası Şampiyonu (21)

Gezenti Tavla Turnuvaları Başarılarım
2016 * 24.Gezenti Tavla Turnuvası Üçüncüsü (18)
2015 * 23.Gezenti Tavla Turnuvası Şampiyonu (20)
2015 * 22.Gezenti Tavla Turnuvası Üçüncüsü
2014 * 21.Gezenti Tavla Turnuvası Şampiyonu (30)
2012 * Gezenti Vidolu Tavla Ligi 2012 Şampiyonu
2012 * 17.Gezenti Tavla Turnuvası Üçüncüsü
2012 * 16.Gezenti Tavla Turnuvası Üçüncüsü
2010 * 11.Gezenti Tavla Turnuvası Üçüncüsü
2010 * 9.Gezenti Tavla Turnuvası Şampiyonu (15)
2009 * 6.Gezenti Tavla Turnuvası Şampiyonu (16)
2008 * 5.Gezenti Tavla Turnuvası Şampiyonu (14)
2008 * 4.Gezenti Tavla Turnuvası Şampiyonu (14)
2007 * 2.Gezenti Tavla Turnuvası Üçüncüsü
2007 * 1.Gezenti Tavla Turnuvası İkincisi

TÜM OYUNLAR ve İSTATİSTİKLER

TBGT 2019 8.Ankara Açık Tavla Turnuvası  - Ankara 23-24 Mart 2019
Ana Aktivite (200/167)
10-Caner ÇELİK 5:9 Ayhan KARAMAHMUT  (Ankara)
9-Caner ÇELİK 9:6 Tevfik Meftun ULAŞ  (Ankara)
8-Caner ÇELİK 4:9 Emrah ERYILMAZ  (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 5:9 Nuri KAYA  (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 3:9 Yılmaz YİĞİT  (Hatay)
5-Caner ÇELİK 9:2 Ali ŞİPAL  (Bursa)
4-Caner ÇELİK 5:9 Salih EKİCİ  (Ankara)
3-Caner ÇELİK 7:9 Hakan ERTEKİN  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 9:1 Neslihan ACAR  (Bursa)
1-Caner ÇELİK 8:9 Okan KOÇAK  (İstanbul)

Wbf 2019 UTT IX.Kocaeli Şampiyonası  - Kocaeli 16-17 Mart 2019
Ana Aktivite (84/5-6)
10-Caner ÇELİK (1573) 8:9 Ercan KANDEMİR (1642)  (Kocaeli)
9-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Salih YAZLALI (1577)  (Kocaeli)
8-Caner ÇELİK (1573) 9:8 Oktay BAYRAMİN (1421)  (Kocaeli)
7-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Ahmet BAYDAR (1582)  (Kocaeli)
6-Caner ÇELİK (1573) 9:7 Nejat ALKAP (1544)  (İstanbul)
5-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Muammer SARAÇOĞLU (1649)  (İstanbul)
4-Caner ÇELİK (1573) 9:6 Vural VURAL (1476)  (Bodrum)
3-Caner ÇELİK (1573) 9:0 Murat ELVER (1612)  (Bolu)
2-Caner ÇELİK (1573) 1:9 Ümit BANDEOĞLU (1532)  (Kocaeli)
1-Caner ÇELİK (1573) 9:4 Tülay EMEKÇİ (1571)  (Ankara)

2019 11.Yıldönümü Şöleni Tavla Turnuvası  - İstanbul 28 Şubat - 3 Mart 2019
Ana Aktivite (330/73)
8-Caner ÇELİK 3:9 Servet DEMİR  (Bursa)
7-Caner ÇELİK 9:4 Ali KADKHODAEI  (İRAN)
6-Caner ÇELİK 9:8 Beyazıt TÜR  (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 3:9 Mihai Katalin ARMINIA  (ROMANIA)
4-Caner ÇELİK 6:9 Juergen ORLOWSKİ  (GERMANY)
3-Caner ÇELİK 9:6 Mehmet TAŞAR  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 9:3 Uğurtan ZAİFOĞLU   (K.K.T.C)
1-Caner ÇELİK 9:7 Kolintzaridis CHRYSAFIS  (GREECE)

Son Şans (212/82)
2-Caner ÇELİK 0:5 Mohammadreza MOEINFAR  (İRAN)
1-Caner ÇELİK 5:0 Doğan BOSTAN  (İznik)

Danışman Çiftler Turnuvası (124/64)
1-Caner ÇELİK / Serkan ÇALIŞIR 1:7 Andrew NESTEROV   (UKR) / Kenan HASANZADE  (AZE) 

2019 TBGT 23.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 19-20 Ocak 2019
Ana Aktivite (254/35)
10-Caner ÇELİK 9:3 Erkan NAYIR (Adana)
9-Caner ÇELİK 9:2 Kenan KARAKAYA (Ankara)
8-Caner ÇELİK 9:7 Serkan ÖZTÜRK (Bodrum)
7-Caner ÇELİK 9:8 Fuat H. UNCUOĞLU (Gaziantep)
6-Caner ÇELİK 0:9 Vural KAMIŞOĞLU (Sakarya)
5-Caner ÇELİK 9:0 Emrah ERGÜNEŞ (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 4:9 Berkant BİLGİ (Adana)
3-Caner ÇELİK 9:2 Sertaç ADLEYBA (İznik)
2-Caner ÇELİK 4:9 Nedim BOZ (Kayseri)
1-Caner ÇELİK 9:6 Salih EKİCİ (Ankara)

2018 16th Cyprus Open Tournament - Girne /K.K.T.C 14-16 Aralık 2018
Ana Aktivite (146/8)
11-Caner ÇELİK 5:9 Gavriel MENA (ISRAEL)
10-Caner ÇELİK 9:7 Kemal ERDEM (İstanbul)
9-Caner ÇELİK 9:7 Çağlayan ARAS (İzmir)
8-Caner ÇELİK 9:7 Ralf JONAS (GERMANY)
7-Caner ÇELİK 9:7 Dursun ÇETİN (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:7 Zeki GÖNDEN (İzmir)
5-Caner ÇELİK 9:1 Ali OLGUN (Bodrum)
4-Caner ÇELİK 7:9 İbrahim ERDEM (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 11:1 Murat YAVUZ (Sakarya)
2-Caner ÇELİK 2:11 Fuat Hakan UNCUOĞLU (Gaziantep)
1-Caner ÇELİK 11:7 Lemi TÜMEN (İstanbul)

2018 TBGT Süper Final Turnuvası - Girne /K.K.T.C 12-14 Aralık 2018
Ana Aktivite (67/1-2)
13-Caner ÇELİK 9:8 Bülent BAHAR (İstanbul)
12-Caner ÇELİK 5:9 Levent POSTOĞLU (Marmaris)
11-Caner ÇELİK 9:7 Ali Çetin BELENE (İstanbul)
10-Caner ÇELİK 7:9 Bülent BAHAR (İstanbul)
Caner ÇELİK - bye
9-Caner ÇELİK 9:7 İbrahim KARACA (İstanbul)
8-Caner ÇELİK 9:6 Mehmet Ali AKPOLAT (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 6:9 Ali Çetin BELENE (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:8 İbrahim KARACA (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 9:0 Ali ÜNVER (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 9:7 Ozan ÖZGÜR (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:7 Mehmet Hulusi TÜMER (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 9:1 Neşer KORKMAZ (Marmaris)
1-Caner ÇELİK 9:8 Adnan TAYFUR (Bursa)

2018 TBGT 22.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 10-11 Kasım 2018
Ana Aktivite (236/8)
12-Caner ÇELİK 6:7 Okan KOÇAK (İstanbul)
11-Caner ÇELİK 7:3 Hilmi GÖÇHAN (İzmir)
10-Caner ÇELİK 7:6 İsmail YİĞİT (Bursa)
9-Caner ÇELİK 7:6 Arzu AKINCIOĞLU (İstanbul)
8-Caner ÇELİK 7:0 Serkan KURTULMUŞ (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 7:5 Gökay GÜLEÇ (İzmir)
6-Caner ÇELİK 7:5 Şefik GEDİKOĞLU (Bodrum)
5-Caner ÇELİK 7:0 Ferhat DÜZTAŞLIK (Marmaris)
4-Caner ÇELİK 7:6 Oya GÜNEŞ (Bursa)
3-Caner ÇELİK 6:9 Erdoğan KILIÇ (Bodrum)
2-Caner ÇELİK 4:9 Ali YALDIZ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 9:8 Nisan YILDIZ (Bodrum)

2018 TBGT 2.Marmaris Açık Turnuvası - Marmaris 19-20-21 Ekim 2018
Ana Aktivite (209/185)
3-Caner ÇELİK 7:9 Erdinç BAYINDIR (Sakarya)
2-Caner ÇELİK 8:9 Vedat ALTUĞLU (Bodrum)
1-Caner ÇELİK 7:9 Ömer Mert GÜLAÇTI (İstanbul)

Son Şans Turnuvası (169/7)
5-Caner ÇELİK 2:5 Burak YAHAT  (KKTC)
4-Caner ÇELİK 5:0 Hakan TOSUN (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 5:0 Jean Abi HAIDER  (LEBANON)
2-Caner ÇELİK 5:3 Fuat ERDAĞ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Salih EKİCİ  (Ankara)

2018 TBGT 5.Sakarya Açık Turnuvası - Sakarya 22-23  Eylül 2018
Ana Aktivite (224/17)
10-Caner ÇELİK 3:7 Ali ÜNVER (İstanbul)
9-Caner ÇELİK 7:5 Serkan PAŞA  (KKTC)
8-Caner ÇELİK 7:5 Mehmet ALP (Bursa)
7-Caner ÇELİK 6:7 Atilla OĞUZ  (Bodrum)
6-Caner ÇELİK 7:5 Mehmet ZÖNGÜR  (Bursa)
5-Caner ÇELİK 7:5 Ozan ÖZGÜR (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 7:1 Murat ÖZYILMAZ  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:2 Caner ÇETİN (Ankara)
2-Caner ÇELİK 9:4 Avni ÇAKIR (Bursa)
1-Caner ÇELİK 6:9 Ferhat DÜZTAŞLIK  (Marmaris)

Wbf 2018 Ulusal Tavla Turu 10.Edirne Şampiyonası
Ana Aktivite (64/12)
5-Caner ÇELİK 6:9 Gürol BULUT (Kocaeli)
4-Caner ÇELİK 8:11Abdullah SORGÜVEN  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 11:7Şenol Yüksel  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 11:6 Cüneyt SAĞLAM (Tekirdağ)
1-Caner ÇELİK 11:7 Zafer ÖNDER  (Ankara)

Fethiye 2.Yaza Merhaba Turnuvası - Fethiye 12-13 Mayıs 2018
2.Yaza Merhaba Turnuvası (60/46)
3-Caner ÇELİK 5:7 Türker DEMİRCAN  (Bursa)
3-Caner ÇELİK 5:9 Erhan ÖZTEKİN  (Ankara)
2-Caner ÇELİK 9:8 Selcen GÖNÜLATEŞ  (Fethiye)
1-Caner ÇELİK 8:9 Berkan KALENDAR   (Ankara)

Danışman Çiftler Turnuvası (5-8/16)
2-Caner ÇELİK / Metin ERİKLER 9:4 Tan BOSTAN / Aşur YILDIRIM  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK / Metin ERİKLER 9:6 Gökhan ŞEN / Osman ASLAN  (Bursa)

2018 TBGT 4.Bursa Açık Turnuvası - Bursa 24-25  Mart 2018
4.Bursa Açık Turnuvası (218/24)
9-Caner ÇELİK 5:7 Mehmet ÇİL  (Bodrum)
8-Caner ÇELİK 7:3 Fatih ÜNALAN  (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 0:7 Ali Çetin BELENE  (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 7:5 Sabahattin EVCİN  (İzmir)
5-Caner ÇELİK 7:5 Filiz Hülya GÜNAL  (Bursa)
4-Caner ÇELİK 7:0 Deniz KIZILBORA  (K.K.T.C.)
3-Caner ÇELİK 9:3 Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 6:9 Sercan FİDAN  (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:3 Mehmet ALP  (Bursa)

Son Şans Turnuvası (148/41)
2-Caner ÇELİK 3:5 Faysal SABUNCUOĞLU  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Ferhat DÜZTAŞLIK  (Marmaris)

2018 TBGT 10th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 24-25-26 Şubat 2018
İstavder 10.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 10th Anniversary Masters Category (400/89)
8-Caner ÇELİK 5:9 Fuat Hakan UNCUOĞLU  (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 9:7 Hosein KHOSHSEFAT  (İRAN)
6-Caner ÇELİK 9:5 Neşer KORKMAZ  (Marmaris)
5-Caner ÇELİK 7:9 Necdet TÖMEKÇE  (Sakarya)
4-Caner ÇELİK 9:8 Mürsel AY  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:5 Zafer TAŞ  (Bodrum)
2-Caner ÇELİK 0:9 Adnan KUZU  (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:4 Dinçer GÜNEŞ  (İstanbul)

İstavder 10.Yıldönümü Turnuvası Son Şans / 10th Anniversary Last Change (400/89)
3-Caner ÇELİK 3:5 Alexander KIKALISHVILI  (GÜRCİSTAN)
2-Caner ÇELİK 5:2 İrfan YONUCU  (K.K.T.C.)
1-Caner ÇELİK 5:2 Ediz BALOTA  (İstanbul)

İstavder 10.Yıldönümü Takım Turnuvası / 10th Anniversary Team Challenge (32/9-16)
2-Caner ÇELİK 2:3 Dinçer GÜNEŞ  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 3:1 Gela METSKHVARISHVILI  (GÜRCİSTAN)

10.Türkiye Danışman Çiftler Şampiyonası (128/33-64)
3-Caner ÇELİK / Serkan ÇALIŞIR 4:9 Neşer KORKMAZ / Halit VERÇİN  (Marmaris)
2-Caner ÇELİK / Serkan ÇALIŞIR 9:2 Jean Abi Haider / Jean Abi Haider  (LÜBNAN)
1-Caner ÇELİK / Serkan ÇALIŞIR 9:4 Arzu AKINCIOĞLU - Yalkın ERK (İstanbul)

Wbf Türkiye 30.İstanbul Şampiyonası 23-24 Aralık 2017
Geleneksel Kategori
5-Caner ÇELİK 6:7 A.ERDOĞRUCA  (Ankara)
4-Caner ÇELİK 7:1 Utku ATAÇ  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 7:4 Gül ŞENDİL (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 5:1 Rıfat BULUT  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:4 İsmail YAŞAR (İstanbul)

Modern Kategori
3-Caner ÇELİK 0:9 Adnan TURAN  (Ankara)
2-Caner ÇELİK 9:7 Ender CAN AVCIOĞLU  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 7:9 Ayhan SERİN (İstanbul)


2017 TBGT Süper Final Turnuvası - Lefkoşa / KIBRIS 13-14 Aralık 2017 (64/42)
Süper Final Masters (64/42)
6-Caner ÇELİK 3:9 Bülent GÜNER  (Ankara)
5-Caner ÇELİK 9:8 Oktay KURHAN  (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 9:7 Atilla ATABEY (Sakarya)
3-Caner ÇELİK 3:9 Ahmet ERCAN  (Ankara)
2-Caner ÇELİK 7:9 Adnan KUZU  (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:0 Burak ÇULHACI (İstanbul)

Süper Final Teselli Kademesi (56/49)
1-Caner ÇELİK 0:5 Ali Cihangir ÇETİNEL  (İstanbul)

2017 TBGT 21.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 11-12 Kasım 2017
21.İstanbul Açık Turnuvası (220/37)
8-Caner ÇELİK 5:7 Ozan GÜNDOĞDU  (Ankara)
7-Caner ÇELİK 7:1 Emir ERTEN  (Bursa)
6-Caner ÇELİK 0:7 Mehmet Ali AKPOLAT  (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 7:2 Vecdi KALYONCU  (Sakarya)
4-Caner ÇELİK 7:6 Orhan BİTLİSLİ  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:3 Fuat ERDAĞ  (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 5:9 Kazım GARİP  (Bursa)
1-Caner ÇELİK 9:0 Aykut UZEL (Ankara) 

2017 TBGT 1.Marmaris Açık Turnuvası - Marmaris 13-14-15 Ekim 2017
1.Marmaris Açık Turnuvası (148/56)
6-Caner ÇELİK 5:7 Erhan YENİŞEN (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 5:7 Ramazan ŞEN (Marmaris)
4-Caner ÇELİK 7:2 Tolga ŞAHİNER (Marmaris)
3-Caner ÇELİK 9:5 Ayhan KIŞLALI (Kuşadası)
2-Caner ÇELİK 9:8 Nihat TUNÇ (Marmaris)
1-Caner ÇELİK 6:9 Morena MODICA (ITALY) 

Marmaris Tavla Derneği Marmaris Destek Turnivası - Marmaris 11 Ekim 2017 (15/1)
3-Caner ÇELİK 9:1 Ekrem Başkaya (Marmaris)
2-Caner ÇELİK 11:7 Metin ERİKLER (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 13:12 Halit VERÇİN (Marmaris)

***

2017 TBGT 8.İzmir Açık Turnuvası - İzmir 23-24 Eylül 2017 
8.İzmir Açık Turnuvası (174/76)
6-Caner ÇELİK 4:7 Ayla Karmen ACUN (Marmaris)
5-Caner ÇELİK 0:7 Ali Çetin BELENE (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 7:0 Sabahattin EVCİN (İzmir)
3-Caner ÇELİK 9:8 Tolga ŞAHİNER (Marmaris)
2-Caner ÇELİK 7:9 Berkant BİLGİ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 9:5 Dinçer ERBİLGİÇ (İzmir)

8.İzmir Açık Son Şans Turnuvası (117/89)
1-Caner ÇELİK 1:5 Yahya YİĞCİ (İzmir) 

***

2017 TBGT 3.Bursa Açık Turnuvası - Bursa 22-23 Nisan 2017
3.Bursa Açık Turnuvası
10-Caner ÇELİK 6:7 Aykut UZEL (Ankara)
9-Caner ÇELİK 1:7 Burhan YILMAZER (Sakarya)
8-Caner ÇELİK 7:5 Tolga ŞAHİNER (Marmaris)
6-Caner ÇELİK 7:5 Kadri ALMAÇ (İzmir)
5-Caner ÇELİK 7:4 Fatih ÖZİŞ (Ankara)
4-Caner ÇELİK 6:7 Oktay KURHAN (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:8 Gökhan ŞEN (Bursa)
2-Caner ÇELİK 9:3 Murat YETİŞ (Bursa)
1-Caner ÇELİK 9:8 Fuat ERDAĞ (İstanbul)

3.Bursa Açık Son Şans Turnuvası (123/44)
2-Caner ÇELİK 4:5 Bülent BAHAR (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:3 Neslihan ÖZBAKIR (Bursa)

***
2017 TBGT 9th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 24-25-26 Şubat 2017
İstavder 9.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 9th Anniversary Masters Category (422/324)
4-Caner ÇELİK 8:11 Canan KIRIKKAYA  (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 5:11 Ali YALDIZ  (Marmaris)
2-Caner ÇELİK 6:11 Ertuğrul GÜLOĞLU  (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 11:8 Bahattin UZUNOĞLU (İstanbul)

İstavder 9.Yıldönümü İlk Gün Kaybedenler T. / 9th Anniversary First Day Lossers (211/3)
7-Caner ÇELİK 5:7 Suat SEVEN ( İzmir )
6-Caner ÇELİK 7:6 Özgür SUNALP ( KKTC )
5-Caner ÇELİK 7:5 Kamil KARAALİ (Antalya)
4-Caner ÇELİK 7:1 Metin ÖKDEN (Sakarya)
3-Caner ÇELİK 7:1 Sinan SÜTÇÜOĞLU. (Ankara)
2-Caner ÇELİK 7:6 Uğur OYMAK (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 7:5 Cemalettin YÜKSEL (İstanbul)

İstavder 9.Yıldönümü Son Şans T. / 9th Anniversary Last Chance (411/4)
7-Caner ÇELİK 4:5 Kamran SHARIFI (İRAN)
6-Caner ÇELİK 5:4 Sergey DRMOY (ARMENIA)
5-Caner ÇELİK 5:4 Andrey NESREROV (UKRANIE)
4-Caner ÇELİK 5:2 Bakar MATIKA (GEORGIA)
3-Caner ÇELİK 5:0 Umut ARAS (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 5:3 Ruşen Ali SOYLU (Bursa)
1-Caner ÇELİK 5:0 Murat KAYAT (İstanbul)

***

5.Ege Dernekleri Kuşadası Modern Tavla Turnuvası - Kusadası 4-5 Şubat 2017 (85/5)

7-Caner ÇELİK 6:7 Hilmi GÖÇHAN  (İzmir)
6-Caner ÇELİK 7:5 Tolga ŞAHİNER (Marmaris)
5-Caner ÇELİK 7:1 Cesur KAYA (Marmaris)
4-Caner ÇELİK 7:2 Ayhan KIŞLALI (Kuşadası)
3-Caner ÇELİK 7:5 Mehmet AKİŞ (İzmir)
2-Caner ÇELİK 7:1 Burak YURDAŞAN (Kuşadası)
1-Caner ÇELİK 7:4 Yurdagül KESKİNER (Bodrum)

***

Büyük Kulüp Modern Tavla Turnuvası - İstanbul 8 Ocak 2017 (64/1)
5-Caner ÇELİK 7:2 Murat İPEK (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 7:5 Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 7:4 Hamdi ÇORAK (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 7:2 Akın BAZ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 7:1 Ayhan DEMİR (İstanbul)

***

2016 TBGT 20.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 24-25 Eylül 2016
20.İstanbul Açık Turnuvası (194/142)
4-Caner ÇELİK 2:7 Mustafa ALTUNTAŞ (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 4:7 Murat Murat (GREECE)
2-Caner ÇELİK 7:2 Aykut UZEL (Ankara)
1-Caner ÇELİK 5:7 Ayla Karmen ACUN (Marmaris)

20.İstanbul Açık Turnuvası Son Şans (134/82)
1-Caner ÇELİK 5:7 Özgür ÇANDIR (İzmir)

***
Marmaris Yaza Veda Turnuvası - Marmaris15-16 Ekim 2016
Ana Kademe (118/106)
3-Caner ÇELİK 0:7 Masayuki MOCHIZUKI (JAPAN)
2-Caner ÇELİK 7:9 Mehmet ÇİL (Bodrum)
1-Caner ÇELİK 7:9 Onur VURUR (Ankara)

Son Şans (90/15)
3-Caner ÇELİK 0:5 Fatih GÜLER (Fethiye)
2-Caner ÇELİK 5:0 Metin ERİKLER (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Şener KIRIKKAYA (Marmaris)

***

Bodrum Tavla Derneği Açılış Turnuvası - Bodrum 19 Eylül 2016
6-Caner ÇELİK 7:5 Yurdagül KESKİNER (Bodrum)
5-Caner ÇELİK 0:7 Halil KOLÇELİK (Bodrum)
4-Caner ÇELİK 7:4 Mazhar ÇATAL (Bodrum)
3-Caner ÇELİK 7:0 Dinç ÇANKIR (Bodrum)
2-Caner ÇELİK 7:6 Necip KUTLUAY (Bodrum)
1-Caner ÇELİK 7:4 Mehmet ÇİL (Bodrum)

***

2016 TBGT 7.İzmir Açık Turnuvası - İzmir 28-29 Mayıs 2016
7.İzmir Açık Turnuvası (159/70)
5-Caner ÇELİK 3:7 Gökhan ŞEN (Bursa)
4-Caner ÇELİK 7:5 Kurtuluş Fikret AYDIN (Ankara)
3-Caner ÇELİK 7:5 Oktay LÖKBAŞ (Ankara)
2-Caner ÇELİK 5:7 İbrahim BİRCAN (İzmir)
1-Caner ÇELİK 7:6 Levent POSTOĞLU (Marmaris)

7.İzmir Açık Turnuvası Son Şans (103/13)
4-Caner ÇELİK 0:5 Ayhan KARAMAHMUT (Ankara)
3-Caner ÇELİK 5:2 Serdar  GÜRAY (İzmir)
2-Caner ÇELİK 5:2 Necati DOĞANASLAN (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Şener KIRIKKAYA (İzmir)

***

2016 TBGT 2.Bursa Açık Turnuvası - Bursa 2-3 Nisan 2016
2.Bursa Açık Turnuvası (159/126)
4-Caner ÇELİK 5:7 İlker GÖÇHAN (Antalya)
3-Caner ÇELİK 1:7 Engin ÖZERTAN (Ankara)
2-Caner ÇELİK 1:7 Can İSKENDER (İzmir)
1-Caner ÇELİK 7:1 Levent SALCI (Ankara)

2.Bursa Açık Turnuvası Son Şans (114/70)
1-Caner ÇELİK 4:5 Abdullah ŞER (İstanbul)

***

8th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 27-28-29 Şubat 2016
İstavder 8.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 8th Anniversary Masters Category (400/340)
3-Caner ÇELİK 6:11 Bahattin UZUNOĞLU (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 10:11 Roman GVENET (GEORGIA)
1-Caner ÇELİK 9:11 Gia ABESADZE (GEORGIA)

İstavder 8.Yıldönümü Son Şans T. / 8th Anniversary Last Chance (268/149)
1-Caner ÇELİK 0:5 Necmettin SALTKAY ( KKTC )

7th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 2015 20-21-22 Şubat 2015
İstavder 7.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 7th Anniversary Masters Category (346/248)
4-Caner ÇELİK 8:9 Vedat ÜRGÜPLÜ (Bodrum)
3-Caner ÇELİK 6:11 İbrahim KIZIRIA (GEORGIA)
2-Caner ÇELİK 6:11 Kemal ERTANIROĞLU (Mersin)
1-Caner ÇELİK 11:3 Hasan ÖZSELGİN (İstanbul)

İstavder 7.Yıldönümü Son Şans T. / 7th Anniversary Last Chance (241/180)
1-Caner ÇELİK 1:5 Kamil KARAALİ (Antalya)

6th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 21-22-23 Şubat 2014
İstavder 7.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 7th Anniversary Masters Category (270/249)
3-Caner ÇELİK 3:11 Ozan GÜNDOĞDU (Ankara)
2-Caner ÇELİK 8:11 Refik VURAL (İzmir)
1-Caner ÇELİK 5:11 Onur VURUR (Ankara)

İstavder 6.Yıldönümü Son Şans T. / 6th Anniversary Last Chance (249/10)
5-Caner ÇELİK 0:5 Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 5:0 Vladimer KHAR (GEORGIA)
3-Caner ÇELİK 5:0 Maya PEYCHEVA (BULGARIA)
2-Caner ÇELİK 5:0 MehmetPOLAT (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Muradian ARTUR (ARMENIA)

İSTATİSTİKLER 

Genel
Turnuva : 47 Oyun Sayısı : 256 Galibiyet : 154 Malubiyet : 104 Başarı Yüzde : %60,15

Kulüplere Göre İstatistik
Kuşadası / O:G:3 M:0 Yüzde: %100
İznik / O:G:M:Yüzde : %100
Tekirdağ / O:G:M:Yüzde : %100
Bolu / O:G:M:Yüzde : %100
Bursa / O:16 G:12 M:Yüzde: %75
Marmaris / O:18 G:12 M:Yüzde: %66,66
İstanbul / O:83 G:54 M:29 Yüzde: %65,06
Bodrum / O:18 G:11 M:Yüzde: %61,11
İzmir / O:23 G:12 M:11 Yüzde: %52,17
Sakarya / O:G:M:Yüzde: %50
Kocaeli / O:G:M:Yüzde : %50
Gaziantep / O:G:M:Yüzde : %50
Adana / O:G:M:Yüzde : %50
Antalya / O:G:M:Yüzde : %50
Fethiye / O:G:M:Yüzde: %50
Ankara / O:29 G:14 M:15 Yüzde: %48,27
Mersin / O:G:M:Yüzde: %0
Kayseri / O:G:M:Yüzde : %0
Hatay / O:G:M:Yüzde : %0

Ülkelere Göre İstatistik
 ERMENİSTAN (ARMENIA) / O:G:M:Yüzde: %100
  BULGARİSTAN (BULGARIA) / O:G:M:Yüzde: %100
 UKRAYNA (UKRAINE) / O:G:M:Yüzde: %100
 LÜBNAN (LEBANON) / O:G:1 M:0 Yüzde: %100
 KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ (K.K.T.C.) / O:G:M:Yüzde: %71,42
 TÜRKİYE (TURKEY) / O:223 G:136 M:88 Yüzde: %60,98
 İRAN (IRAN) / O:G:M:Yüzde: %50
 YUNANİSTAN (GREECE) / O:G:M:Yüzde: %50
 ALMANYA (GERMANY) / O:G:1 M:1 Yüzde: %50
 GÜRCİSTAN (GEORGIA) / O:G:M:Yüzde: %42,85
 JAPONYA (JAPAN) / O:G:M:Yüzde: %0
 İTALYA (ITALY) / O:G:0 M:1 Yüzde: %0
  ROMANYA (ROMANIA) / O:G:0 M:1 Yüzde: %0
 İSRAİL (ISRAEL) / O:G:0 M:1 Yüzde: %0


Yabancılar ile 31 Oyun, 17 Galibiyet, 14 Malubiyet, Başarı % 54,83



Oyunculara Göre Bireysel Durum

A
Ali Çetin BELENE (İstanbul) 1-3
Aykut UZEL (Ankara) 2-1
Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI (İstanbul) 2-1
Ayhan KIŞLALI (Kuşadası) 2-0
Ayla Karmen ACUN (Marmaris) 0-2
Adnan KUZU (İzmir) 0-2
Ali YALDIZ  (Marmaris) 0-2
Ali ÜNVER  (İstanbul) 1-1
Arzu AKINCIOĞLU (İstanbul) 1-0
Andrey NESREROV (UKRANIE) 1-0
Ali OLGUN (Bodrum) 1-0
Ahmet BAYDAR  (Kocaeli) 1-0
Akın BAZ (İstanbul) 1-0
Atilla ATABEY  (Sakarya) 1-0
Ayhan DEMİR (İstanbul) 1-0
Avni ÇAKIR (Bursa) 1-0
Adnan TAYFUR (Bursa) 1-0
 Ali ŞİPAL  (Bursa) 1-0
Ali KADKHODAEI  (İRAN) 1-0
Ahmet ERCAN (Ankara) 0-1
Ali Cihangir ÇETİNEL (İstanbul) 0-1
Abdullah ŞER (İstanbul) 0-1
Ayhan KARAMAHMUT (Ankara) 0-1
Adnan TURAN  (Ankara) 0-1
 Ayhan SERİN (İstanbul) 0-1
A.ERDOĞRUCA  (Ankara) 0-1
Atilla OĞUZ  (Bodrum) 0-1
Ayhan KARAMAHMUT  (Ankara) 0-1
Alexander KIKALISHVILI  (GÜRCİSTAN) 0-1

B
Bülent BAHAR (İstanbul) 1-2
Bahattin UZUNOĞLU (İstanbul) 1-1
Berkant BİLGİ (İstanbul) 0-2
Bakar MATIKA (GEORGIA) 1-0
Burak ÇULHACI (İstanbul) 1-0
Beyazıt TÜR  (İstanbul) 1-0
Burak YURDAŞAN (Kuşadası) 1-0
Burak YAHAT  (KKTC) 0-1
Bülent GÜNER (Ankara) 0-1
 Burhan YILMAZER (Sakarya) 0-1
Berkan KALENDAR (İstanbul) 0-1

C
Caner ÇETİN (Ankara) 1-0
Cemalettin YÜKSEL (İstanbul) 1-0
Cesur KAYA (Marmaris) 1-0
 Canan KIRIKKAYA  (İzmir) 0-1
Can İSKENDER (İzmir) 0-1

Ç
Çağlayan ARAS (İzmir) 1-0

D
Dinçer GÜNEŞ  (İstanbul) 1-1
Deniz KIZILBORA  (K.K.T.C.) 1-0
Dursun ÇETİN (İstanbul) 1-0
Dinç ÇANKIR (Bodrum) 1-0
Dinçer ERBİLGİÇ (İzmir) 1-0
Doğan BOSTAN  (İznik) 1-0

E
Erkan NAYIR (Adana) 1-0
Emir ERTEN  (Bursa) 1-0
Ekrem BAŞKAYA (Marmaris) 1-0
 Ender CAN AVCIOĞLU  (İstanbul) 1-0
Ediz BALOTA  (İstanbul) 1-0
Erdinç BAYINDIR (Sakarya) 0-1
Erhan YENİŞEN (İstanbul) 0-1
Erdoğan KILIÇ (Bodrum) 0-1
Ertuğrul GÜLOĞLU  (İstanbul) 0-1
Engin ÖZERTAN (Ankara) 0-1
Erhan ÖZTEKİN (Ankara) 0-1
Emrah ERGÜNEŞ (İstanbul) 0-1
Ercan KANDEMİR  (Kocaeli) 0-1
Emrah ERYILMAZ  (İstanbul) 0-1

F
Fuat ERDAĞ (İstanbul) 3-0
Ferhat DÜZTAŞLIK  (Marmaris) 2-1
Fuat Hakan UNCUOĞLU  (Gaziantep) 1-2
Fatih ÖZİŞ (Ankara) 1-0
Fatih ÜNALAN  (İstanbul) 1-0
Filiz Hülya GÜNAL  (Bursa) 1-0
Fatih GÜLER (Fethiye) 0-1
Faysal SABUNCUOĞLU  (İstanbul) 0-1

G
Gökhan ŞEN (Bursa) 1-1
Gül ŞENDİL (İstanbul) 1-0
Gökay GÜLEÇ (İzmir) 1-0
Gela METSKHVARISHVILI  (GÜRCİSTAN) 1-0
Gia ABESADZE (GEORGIA) 0-1

H
Hilmi GÖÇHAN (İzmir) 1-1
Halit VERÇİN (Marmaris) 1-0
Hasan ÖZSELGİN (İstanbul) 1-0
Hamdi ÇORAK (İstanbul) 1-0
Hosein KHOSHSEFAT  (İRAN) 1-0
Hakan TOSUN (İstanbul) 1-0
Halil KOLÇELİK (Bodrum) 0-1
Hakan ERTEKİN  (İstanbul) 0-1

İ

İbrahim KARACA (İstanbul) 2-0
İsmail YAŞAR (İstanbul) 1-0
İrfan YONUCU  (K.K.T.C.) 1-0
İsmail YİĞİT (Bursa) 1-0
İbrahim ERDEM (İstanbul) 0-1
İbrahim KIZIRIA (GEORGIA) 0-1
İlker GÖÇHAN (Antalya) 0-1
İbrahim BİRCAN (İzmir) 0-1

J
Jean Abi HAIDER  (LEBANON) 1-0
Juergen ORLOWSKİ  (GERMANY) 0-1

K
Kamil KARAALİ (Antalya) 1-1
Kemal ERDEM (İstanbul) 1-0
Kadri ALMAÇ (İzmir) 1-0
 Kurtuluş Fikret AYDIN (Ankara) 1-0
Kenan KARAKAYA (Ankara) 1-0
Kolintzaridis CHRYSAFIS  (GREECE) 1-0
Kemal ERTANIROĞLU (Mersin) 0-1
Kazım GARİP  (Bursa) 0-1
Kamran SHARIFI (İRAN) 0-1

L
Levent POSTOĞLU (Marmaris) 1-1
Levent SALCI (Ankara) 1-0
Lemi TÜMEN (İstanbul) 1-0

M
Mehmet ÇİL (Bodrum) 1-2
Metin ERİKLER (İstanbul) 2-0
Mehmet ALP  (Bursa) 2-0
Mehmet Ali AKPOLAT  (İstanbul) 1-1
Murat YAVUZ (Sakarya) 1-0
Mehmet Hulusi TÜMER (İstanbul) 1-0
Murat ÖZYILMAZ  (İstanbul) 1-0
 Murat ELVER  (Bolu) 1-0
Mehmet POLAT (İstanbul) 1-0
Mazhar ÇATAL (Bodrum) 1-0
Murat KAYAT (İstanbul) 1-0
Metin ÖKDEN (Sakarya) 1-0
Murat YETİŞ (Bursa) 1-0
Murat İPEK (İstanbul) 1-0
Mehmet AKİŞ (İzmir) 1-0
Maya PEYCHEVA (BULGARIA) 1-0
Muradian ARTUR (ARMENIA) 1-0
Mürsel AY  (İstanbul) 1-0
Mehmet ZÖNGÜR (Bursa) 1-0
Mehmet TAŞAR  (İstanbul) 1-0
Muammer SARAÇOĞLU  (İstanbul) 1-0
Mustafa ALTUNTAŞ (İstanbul) 0-1
Morena MODICA (İTALY) 0-1
Masayuki MOCHIZUKI (JAPAN) 0-1
Murat Murat (GREECE) 0-1
Mohammadreza MOEINFAR  (İRAN) 0-1
Mihai Katalin ARMINIA  (ROMANIA) 0-1

N
Neşer KORKMAZ  (Marmaris) 2-0
Neslihan ACAR ÖZBAKIR (Bursa) 2-0
Necip KUTLUAY (Bodrum) 1-0
Nihat TUNÇ (Marmaris) 1-0
Nisan YILDIZ (Bodrum) 1-0
Nejat ALKAP  (İstanbul) 1-0
Necmettin SALTKAYA ( KKTC ) 0-1
Necdet TÖMEKÇE  (Sakarya) 0-1
Nedim BOZ (Kayseri) 0-1
Nuri KAYA  (İstanbul) 0-1

O
Ozan ÖZÜR  (İstanbul) 2-0
Okan KOÇAK (İstanbul) 0-2
Onur VURUR (Ankara) 0-2
Ozan GÜNDOĞDU (Ankara) 0-2
Orhan BİTLİSLİ  (İstanbul) 1-0
Oktay LÖKBAŞ (Ankara) 1-0
Oktay BAYRAMİN  (Kocaeli) 1-0
Oya GÜNEŞ (Bursa) 1-0
Oktay KURHAN (İstanbul) 0-1

Ö
Özgür SUNALP ( KKTC ) 1-0
Ömer Mert GÜLAÇTI (İstanbul) 0-1
Özgür ÇANDIR (İzmir) 0-1

R
Ruşen Ali SOYLU (Bursa) 1-0
Rıfat BULUT  (İstanbul) 1-0
 Ralf JONAS (GERMANY) 1-0
Refik VURAL (İzmir) 0-1
Roman GVENET (GEORGIA) 0-1
Ramazan ŞEN (Marmaris) 0-1

S
Salih EKİCİ  (Ankara) 2-1
Sabahattin EVCİN (İzmir) 2-0
Selcen GÖNÜLATEŞ (Fethiye) 1-0
Sinan SÜTÇÜOĞLU (Ankara) 1-0
Salih YAZLALI  (Kocaeli) 1-0
Sergey DRMOY (ARMENIA) 1-0 
Serkan PAŞA ( KKTC ) 1-0
Serdar  GÜRAY (İzmir) 1-0
Serkan KURTULMUŞ (İstanbul) 1-0
Serkan ÖZTÜRK (Bodrum) 1-0
Sertaç ADLEYBA (İznik) 1-0
Sercan FİDAN  (İzmir) 0-1
Suat SEVEN ( İzmir ) 0-1
Servet DEMİR  (Bursa) 0-1

Ş
 Şener KIRIKKAYA (İzmir) 2-0
Şefik GEDİKOĞLU (Bodrum) 1-0

T
Tolga ŞAHİNER (Marmaris) 3-1
Tülay EMEKÇİ  (Ankara) 1-0
Tevfik Meftun ULAŞ  (Ankara) 1-0
Türker DEMİRCAN (Bursa) 0-1

U
Umut ARAS (İstanbul) 1-0
Uğur OYMAK (İstanbul) 1-0
Utku ATAÇ  (İstanbul) 1-0
Uğurtan ZAİFOĞLU   (K.K.T.C) 1-0

Ü
Ümit BANDEOĞLU  (Kocaeli) 1-0

V
Vecdi KALYONCU  (Sakarya) 1-0
Vural VURAL  (Bodrum) 1-0
Vladimer KHAR (GEORGIA) 1-0
Vedat ÜRGÜPLÜ (Bodrum) 0-1
Vedat ALTUĞLU (Bodrum) 0-1
Vural KAMIŞOĞLU (Sakarya) 0-1

Y
Yurdagül KESKİNER (Bodrum) 2-0
Yahya YİĞCİ (İzmir) 0-1
Yılmaz YİĞİT  (Hatay) 0-1

Z
Zafer TAŞ  (Bodrum) 1-0
Zeki GÖNDEN (İzmir) 1-0

------

En Çok Oynadığım Oyuncular
(4) Tolga ŞAHİNER (Marmaris) 3-1
(4) Ali Çetin BELENE (İstanbul) 1-3




0 Yorum:

Yorum Gönder

En Çok Okunanlar