İstanbul'un karşısında inci gibi dizilen güzellikleridir Prens Adaları. Şehir hayatından bunalan İstanbulluların huzur ve oksijen depolarıdır bu sevimli kara parçaları. Daha önce sizlerle bu adaların ağabeyi olan Büyükada'da harika bir bisiklet turu yapmıştık. Bir defasında da Uzaklar - Derinler grubumuzla küçük kardeşler Burgazada ve Kınalıada'yı gezmiştik.
Turnuva Maçlarım ve İstatistikler
TÜM RESMİ TURNUVALAR ve OYUNLARIM
73# İstavder 16.Yıldönümü Şöleni Turnuvası
Ana Turnuva (392/656)
Consolation (71/466)
Last Chance (146/446)
One Point #31
One Point #30
One Point #26
One Point #23 (1/64)
One Point #21
72# WBF Türkiye 13.Kocaeli Bölge Şampiyonası
71# TTB 2024 İstanbul Açık Turnuvası 2-3 Mart 2024 The Green Park Hotel Bostancı
70# Kocaeli VIP Turnuvası 24-25 Şubat 2024 The Sign Hotel Kocaeli
69# Sakarya Tavla Ligi 22.Hafta Turnuvası 19 Şubat 2024 Sen Hotel Sakarya
68# Tekirdağ Tavla Derneği Modern Tavla Turnuvası 18 Şubat 2024 Tekirdağ TD.
67# Sakarya Tavla Ligi 21.Hafta Turnuvası 12 Şubat 2024 Sen Hotel Sakarya
66# Sakarya Tavla Ligi 20.Hafta Turnuvası 5 Şubat 2024 Sen Hotel Sakarya
65# Sakarya Tavla Ligi 18.Hafta Turnuvası 22 Ocak 2024 Sen Hotel Sakarya
64# İzmir Tavla Derneği 15.Yıldönümü Turnuvası / 19-20-21 Ocak 2024 Altın Yunus Hotel Çeşme
Ana Turnuva
Son Şans
63# Sakarya Tavla Ligi 17.Hafta Turnuvası 15 Ocak 2023 Sen Hotel Sakarya
62# Sakarya Tavla Ligi 16.Hafta Turnuvası 8 Ocak 2023 Sen Hotel Sakarya
61# Sakarya Tavla Ligi 15.Hafta Turnuvası 25 Aralık 2023 Sen Hotel Sakarya
60# Sakarya Tavla Ligi 14.Hafta Turnuvası 18 Aralık 2023 Sen Hotel Sakarya
59# WBF Türkiye 36.İstanbul Modern Tavla Şampiyonası 15-16-17 Aralık 2023
Ana Turnuva
Danışman Çiftler
Caner ÇELİK & Atalay ULUAKAY (Yarı Final)
58# Sakarya Tavla Ligi 13.Hafta Turnuvası 4 Aralık 2023 Sen Hotel Sakarya
57# TTB 2023 Süper Final 8-9-10 Aralık 2023 Euro Park Hotel - BURSA
Ana Aktivite
Danışman Çiftler Şampiyonası (1/32)
55# Sakarya Tavla Ligi 12.Hafta Turnuvası 4 Aralık 2023 Sen Hotel Sakarya
55# Edirne Kurtuluş Kupası 2023 Tavla Turnuvası 25-26 Kasım 2023
Ana Turnuva
54# TTB 2023 9.Sakarya Açık Turnuvası 14-15 Ekim 2023
Ana Turnuva
53# TTB 2023 2.Eskişehir Açık Turnuvası 9-10 Eylül 2023
Ana Turnuva
52# Eskişehir Babalar Günü Turnuvası 2/12 Eskişehir 19 Haziran 2023
Ana Turnuva
Final split (İsmail GÜÇLÜ)
1.Tur bye
51# Eskişehir - Ankara Dostluk Turnuvası (2/42) - Eskişehir 17-18 Haziran 2023
Ana Turnuva
50# WBF Türkiye UTT 2023 17.Ankara Açık Modern Tavla Şampiyonası
Geleneksel
Ana Turnuva / Main
49# TTB 2023 8.Bursa Açık Turnuvası (38/174)
47# WBF 2023 İstanbul Açık Turnuvası
Intermedite Ana Aktivite
Intermedite Teselli
46# TTB 2022 Süper Final
Ana Aktivite (96/9-11)
45# WBF Türkiye UTT 2022 35.İstanbul Bölge Şampiyonası
Ana Aktivite (138/?)
Geleneksel (34)
44# TTB 2022 7.Bursa Açık Tavla Turnuvası
Ana Aktivite (211/141)
43# TTB 2022 2.Kocaeli Açık Tavla Turnuvası
Ana Aktivite (170/105)
42# TTB 2022 8.Sakarya Açık Tavla Turnuvası
41# TTB 2022 1.Eskişehir Açık Tavla Turnuvası
Ana Aktivite (197/17)
40# Wbf Türkiye 2022 İstanbul Açık Modern Tavla Şampiyonası İntermediate
Warm Up - Isınma (128/16)
Danışman Çiftler
2.TUR: Caner ÇELİK - Serkan ÇALIŞIR 1-7
2.TUR: Caner ÇELİK - Serkan ÇALIŞIR 7-5 Berkant BİLGİ - Erkan NAYIR
1.TUR: Caner ÇELİK - Serkan ÇALIŞIR 7-5 Fred BRENDLER - Hüseyin TURP
39# Marmaris Tavla Şenliği 2021 2-3Ekim 2021 Marmaris
Son Şans (60/44)
38# TBGT 2020 Bursa Açık Turnuvası - Bursa 1-2 Şubat 2020
6-Caner ÇELİK 9:7 Erdinç GÜNALP (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 9:2 Atanas TACHEV (BULGARIA)
4-Caner ÇELİK 9:7 Serkan ÇALIŞIR (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:6 Abdullah ŞER (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 3:9 Mehmet OYMAK (Bursa)
5-Caner ÇELİK 9:2 Atanas TACHEV (BULGARIA)
4-Caner ÇELİK 9:7 Serkan ÇALIŞIR (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:6 Abdullah ŞER (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 3:9 Mehmet OYMAK (Bursa)
37# TBGT 2020 25.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 4-5 Ocak 2020
Ana Aktivite (200/118)
7-Caner ÇELİK 9:7 Erdem UÇAL (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:8 Günal ŞAHİN (Bursa)
5-Caner ÇELİK 8:9 Gamze KOÇ (Bursa)
4-Caner ÇELİK 7:9 Murat CENGİZ (Bursa)
3-Caner ÇELİK 5:9 Haldun ENGİN (Bursa)
2-Caner ÇELİK 9:8 Ali OLGUN (Bodrum)
7-Caner ÇELİK 9:7 Erdem UÇAL (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:8 Günal ŞAHİN (Bursa)
5-Caner ÇELİK 8:9 Gamze KOÇ (Bursa)
4-Caner ÇELİK 7:9 Murat CENGİZ (Bursa)
3-Caner ÇELİK 5:9 Haldun ENGİN (Bursa)
2-Caner ÇELİK 9:8 Ali OLGUN (Bodrum)
36# TBGT 2019 Süper Final Turnuvası - Lefkoşa / K.K.T.C. 2019
35# TTB 1.Kocaeli Açık Turnuvası - Kocaeli 16-17 Kasım 2019
Ana Aktivite (185/6)
12-Caner ÇELİK 2:7 Fuat Hakan UNCUOĞLU (PR 5,30) (Gaziantep)
11-Caner ÇELİK 4:7 Kenan ŞENMAN (Bodrum)
10-Caner ÇELİK 7:2 Erdem ER (Bursa)
9-Caner ÇELİK 7:1 Tunç ONAN (İzmir)
8-Caner ÇELİK 7:3 Ozan ÖZGÜR (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 7:2 Mehmet AKİŞ (İzmir)
6-Caner ÇELİK 6:7 Yiğit GÖÇHAN (İzmir)
5-Caner ÇELİK 7:3 Serkan PAŞA (KKTC)
4-Caner ÇELİK 7:5 Ali Alper ALTIOK∞ (Sakarya)
12-Caner ÇELİK 2:7 Fuat Hakan UNCUOĞLU (PR 5,30) (Gaziantep)
11-Caner ÇELİK 4:7 Kenan ŞENMAN (Bodrum)
10-Caner ÇELİK 7:2 Erdem ER (Bursa)
9-Caner ÇELİK 7:1 Tunç ONAN (İzmir)
8-Caner ÇELİK 7:3 Ozan ÖZGÜR (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 7:2 Mehmet AKİŞ (İzmir)
6-Caner ÇELİK 6:7 Yiğit GÖÇHAN (İzmir)
5-Caner ÇELİK 7:3 Serkan PAŞA (KKTC)
4-Caner ÇELİK 7:5 Ali Alper ALTIOK∞ (Sakarya)
34# TBGT 2019 Skoda Cup 24.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 9-10 Kasım 2019
Ana Aktivite (186/76)
10-Caner ÇELİK 9:3 Oktay UÇAK (Bursa)
9-Caner ÇELİK 5:9 Aysel GÜZEL (Bursa)
8-Caner ÇELİK 3:9 Argun ERKAYA (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 9:6 Cemal ALBAYRAK (Tekirdağ)
6-Caner ÇELİK 9:1 Fatih GÖKBUA (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 9:1 Hasan CANPOLAT (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 4:9 Cengiz YILMAZ (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 5:9 Faysal SABUNCUOĞLU (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 7:9 Burak ÇULHACI (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 9:3 Serkan ÇALIŞIR (İstanbul)9-Caner ÇELİK 5:9 Aysel GÜZEL (Bursa)
8-Caner ÇELİK 3:9 Argun ERKAYA (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 9:6 Cemal ALBAYRAK (Tekirdağ)
6-Caner ÇELİK 9:1 Fatih GÖKBUA (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 9:1 Hasan CANPOLAT (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 4:9 Cengiz YILMAZ (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 5:9 Faysal SABUNCUOĞLU (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 7:9 Burak ÇULHACI (İstanbul)
33# TBGT 2019 Skoda Cup İstanbul Bahar Turnuvası - İstanbul 7-8 Eylül 2019
Ana Aktivite (187/20)
10-Caner ÇELİK (PR 8,28) 2:9 Erhan YENİŞEN (PR 7,01) (İstanbul)
9-Caner ÇELİK 9:5 Celal AKARSU (İstanbul)
8-Caner ÇELİK 9:4 Erkan NAYIR (Adana)
7-Caner ÇELİK 9:3 İsmail Aydın MESTA (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:6 Servet DEMİR (Bursa)
5-Caner ÇELİK 9:6 Günal ŞAHİN (Bursa)
4-Caner ÇELİK (PR 6,75) 9:7 Şefik GEDİKOĞLU (PR 8,19) (Bodrum)
3-Caner ÇELİK 8:9 Mustafa KILIÇÇETİN (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 6:9 Yakup AYDOĞAN (İzmir)
1-Caner ÇELİK (PR 8,02) 9:7 Arzu AKINCIOĞLU (PR 10,21) (İstanbul)9-Caner ÇELİK 9:5 Celal AKARSU (İstanbul)
8-Caner ÇELİK 9:4 Erkan NAYIR (Adana)
7-Caner ÇELİK 9:3 İsmail Aydın MESTA (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:6 Servet DEMİR (Bursa)
5-Caner ÇELİK 9:6 Günal ŞAHİN (Bursa)
4-Caner ÇELİK (PR 6,75) 9:7 Şefik GEDİKOĞLU (PR 8,19) (Bodrum)
3-Caner ÇELİK 8:9 Mustafa KILIÇÇETİN (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 6:9 Yakup AYDOĞAN (İzmir)
32# TBGT 2019 Skoda Cup İstanbul Yaz Turnuvası - İstanbul 29-30 Haziran 2019
Ana Aktivite (214/39)
10-Caner ÇELİK 9:0 Tan BOSTAN (İstanbul)
9-Caner ÇELİK (PR 8,97) 9:8 Mehmet ÇİL (PR 11,92) (Bodrum)
8-Caner ÇELİK (PR 4,76) 9:3 Jean Abi HAIDER (PR 10,40) (LEBANON)
7-Caner ÇELİK 6:9 Nurullah YILMAZ (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 5:9 Emrullah COŞAR (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 6:9 Fatih BELLİCİ (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 9:0 Barış TURACI (Bursa)
3-Caner ÇELİK (PR 6,92) 9:5 Altuğ BURDURLU (PR 16,30) (İzmir)
2-Caner ÇELİK 9:6 Gülderen DİKYOL GÜCAVLI (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:9 Hamza NAR (İzmir)9-Caner ÇELİK (PR 8,97) 9:8 Mehmet ÇİL (PR 11,92) (Bodrum)
8-Caner ÇELİK (PR 4,76) 9:3 Jean Abi HAIDER (PR 10,40) (LEBANON)
7-Caner ÇELİK 6:9 Nurullah YILMAZ (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 5:9 Emrullah COŞAR (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 6:9 Fatih BELLİCİ (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 9:0 Barış TURACI (Bursa)
3-Caner ÇELİK (PR 6,92) 9:5 Altuğ BURDURLU (PR 16,30) (İzmir)
2-Caner ÇELİK 9:6 Gülderen DİKYOL GÜCAVLI (İstanbul)
31# TBGT 2019 8.Ankara Açık Tavla Turnuvası - Ankara 23-24 Mart 2019
Ana Aktivite (200/167)
10-Caner ÇELİK 5:9 Ayhan KARAMAHMUT (Ankara)
9-Caner ÇELİK 9:6 Tevfik Meftun ULAŞ (Ankara)
8-Caner ÇELİK 4:9 Emrah ERYILMAZ (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 5:9 Nuri KAYA (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 3:9 Yılmaz YİĞİT (Hatay)
5-Caner ÇELİK 9:2 Ali ŞİPAL (Bursa)
4-Caner ÇELİK 5:9 Salih EKİCİ (Ankara)
3-Caner ÇELİK 7:9 Hakan ERTEKİN (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 8:9 Okan KOÇAK (İstanbul)
10-Caner ÇELİK 5:9 Ayhan KARAMAHMUT (Ankara)
9-Caner ÇELİK 9:6 Tevfik Meftun ULAŞ (Ankara)
8-Caner ÇELİK 4:9 Emrah ERYILMAZ (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 5:9 Nuri KAYA (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 3:9 Yılmaz YİĞİT (Hatay)
5-Caner ÇELİK 9:2 Ali ŞİPAL (Bursa)
4-Caner ÇELİK 5:9 Salih EKİCİ (Ankara)
3-Caner ÇELİK 7:9 Hakan ERTEKİN (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 8:9 Okan KOÇAK (İstanbul)
30# Wbf 2019 UTT IX.Kocaeli Şampiyonası - Kocaeli 16-17 Mart 2019
Ana Aktivite (84/5-6)
10-Caner ÇELİK (1573) 8:9 Ercan KANDEMİR (1642) (Kocaeli)
9-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Salih YAZLALI (1577) (Kocaeli)
8-Caner ÇELİK (1573) 9:8 Oktay BAYRAMİN (1421) (Kocaeli)
7-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Ahmet BAYDAR (1582) (Kocaeli)
6-Caner ÇELİK (1573) 9:7 Nejat ALKAP (1544) (İstanbul)
5-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Muammer SARAÇOĞLU (1649) (İstanbul)
4-Caner ÇELİK (1573) 9:6 Vural VURAL (1476) (Bodrum)
3-Caner ÇELİK (1573) 9:0 Murat ELVER (1612) (Bolu)
2-Caner ÇELİK (1573) 1:9 Ümit BANDEOĞLU (1532) (Kocaeli)
1-Caner ÇELİK (1573) 9:4 Tülay EMEKÇİ (1571) (Ankara)
10-Caner ÇELİK (1573) 8:9 Ercan KANDEMİR (1642) (Kocaeli)
9-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Salih YAZLALI (1577) (Kocaeli)
8-Caner ÇELİK (1573) 9:8 Oktay BAYRAMİN (1421) (Kocaeli)
7-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Ahmet BAYDAR (1582) (Kocaeli)
6-Caner ÇELİK (1573) 9:7 Nejat ALKAP (1544) (İstanbul)
5-Caner ÇELİK (1573) 9:5 Muammer SARAÇOĞLU (1649) (İstanbul)
4-Caner ÇELİK (1573) 9:6 Vural VURAL (1476) (Bodrum)
3-Caner ÇELİK (1573) 9:0 Murat ELVER (1612) (Bolu)
2-Caner ÇELİK (1573) 1:9 Ümit BANDEOĞLU (1532) (Kocaeli)
1-Caner ÇELİK (1573) 9:4 Tülay EMEKÇİ (1571) (Ankara)
29# 2019 11.Yıldönümü Şöleni Tavla Turnuvası - İstanbul 28 Şubat - 3 Mart 2019
Ana Aktivite (330/73)
8-Caner ÇELİK 3:9 Servet DEMİR (Bursa)
7-Caner ÇELİK 9:4 Ali KADKHODAEI (İRAN)
6-Caner ÇELİK 9:8 Beyazıt TÜR (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 3:9 Mihai Katalin ARMINIA (ROMANIA)
4-Caner ÇELİK 6:9 Juergen ORLOWSKİ (GERMANY)
3-Caner ÇELİK 9:6 Mehmet TAŞAR (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 9:3 Uğurtan ZAİFOĞLU (K.K.T.C)
7-Caner ÇELİK 9:4 Ali KADKHODAEI (İRAN)
6-Caner ÇELİK 9:8 Beyazıt TÜR (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 3:9 Mihai Katalin ARMINIA (ROMANIA)
4-Caner ÇELİK 6:9 Juergen ORLOWSKİ (GERMANY)
3-Caner ÇELİK 9:6 Mehmet TAŞAR (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 9:3 Uğurtan ZAİFOĞLU (K.K.T.C)
Son Şans (212/82)
28# 2019 TBGT 23.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 19-20 Ocak 2019
Ana Aktivite (254/35)
27# 2018 16th Cyprus Open Tournament - Girne /K.K.T.C 14-16 Aralık 2018
Ana Aktivite (146/8)
11-Caner ÇELİK 5:9 Gavriel MENASHEROV (ISRAEL)
10-Caner ÇELİK 9:7 Kemal ERDEM (İstanbul)
9-Caner ÇELİK 9:7 Çağlayan ARAS (İzmir)
8-Caner ÇELİK 9:7 Ralf JONAS (GERMANY)
7-Caner ÇELİK 9:7 Dursun ÇETİN (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:7 Zeki GÖNDEN (İzmir)
5-Caner ÇELİK 9:1 Ali OLGUN (Bodrum)
4-Caner ÇELİK 7:9 İbrahim ERDEM (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 11:1 Murat YAVUZ (Sakarya)
2-Caner ÇELİK 2:11 Fuat Hakan UNCUOĞLU (Gaziantep)
1-Caner ÇELİK 11:7 Lemi TÜMEN (İstanbul)
Ana Aktivite (146/8)
11-Caner ÇELİK 5:9 Gavriel MENASHEROV (ISRAEL)
10-Caner ÇELİK 9:7 Kemal ERDEM (İstanbul)
9-Caner ÇELİK 9:7 Çağlayan ARAS (İzmir)
8-Caner ÇELİK 9:7 Ralf JONAS (GERMANY)
7-Caner ÇELİK 9:7 Dursun ÇETİN (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:7 Zeki GÖNDEN (İzmir)
5-Caner ÇELİK 9:1 Ali OLGUN (Bodrum)
4-Caner ÇELİK 7:9 İbrahim ERDEM (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 11:1 Murat YAVUZ (Sakarya)
2-Caner ÇELİK 2:11 Fuat Hakan UNCUOĞLU (Gaziantep)
1-Caner ÇELİK 11:7 Lemi TÜMEN (İstanbul)
26# 2018 TBGT Süper Final Turnuvası - Girne /K.K.T.C 12-14 Aralık 2018
Ana Aktivite (67/1-2)
13-Caner ÇELİK 9:8 Bülent BAHAR (İstanbul)
12-Caner ÇELİK 5:9 Levent POSTOĞLU (Marmaris)
11-Caner ÇELİK 9:7 Ali Çetin BELENE (İstanbul)
10-Caner ÇELİK 7:9 Bülent BAHAR (İstanbul)
Caner ÇELİK - bye
9-Caner ÇELİK 9:7 İbrahim KARACA (İstanbul)
8-Caner ÇELİK 9:6 Mehmet Ali AKPOLAT (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 6:9 Ali Çetin BELENE (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 9:8 İbrahim KARACA (İstanbul)
5-Caner ÇELİK 9:0 Ali ÜNVER (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 9:7 Ozan ÖZGÜR (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:7 Mehmet Hulusi TÜMER (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 9:1 Neşer KORKMAZ (Marmaris)
1-Caner ÇELİK 9:8 Adnan TAYFUR (Bursa)
25# 2018 TBGT 22.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 10-11 Kasım 2018
Ana Aktivite (236/8)
12-Caner ÇELİK 6:7 Okan KOÇAK (İstanbul)
11-Caner ÇELİK 7:3 Hilmi GÖÇHAN (İzmir)
10-Caner ÇELİK 7:6 İsmail YİĞİT (Bursa)
9-Caner ÇELİK 7:6 Arzu AKINCIOĞLU (İstanbul)
8-Caner ÇELİK 7:0 Serkan KURTULMUŞ (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 7:5 Gökay GÜLEÇ (İzmir)
6-Caner ÇELİK 7:5 Şefik GEDİKOĞLU (Bodrum)
5-Caner ÇELİK 7:0 Ferhat DÜZTAŞLIK (Marmaris)
4-Caner ÇELİK 7:6 Oya GÜNEŞ (Bursa)
3-Caner ÇELİK 6:9 Erdoğan KILIÇ (Bodrum)
2-Caner ÇELİK 4:9 Ali YALDIZ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 9:8 Nisan YILDIZ (Bodrum)
24# 2018 TBGT 2.Marmaris Açık Turnuvası - Marmaris 19-20-21 Ekim 2018
Ana Aktivite (209/185)
3-Caner ÇELİK 7:9 Erdinç BAYINDIR (Sakarya)
2-Caner ÇELİK 8:9 Vedat ALTUĞLU (Bodrum)
1-Caner ÇELİK 7:9 Ömer Mert GÜLAÇTI (İstanbul)
Son Şans Turnuvası (169/7)
5-Caner ÇELİK 2:5 Burak YAHAT (KKTC)
4-Caner ÇELİK 5:0 Hakan TOSUN (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 5:0 Jean Abi HAIDER (LEBANON)
2-Caner ÇELİK 5:3 Fuat ERDAĞ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Salih EKİCİ (Ankara)
23# 2018 TBGT 5.Sakarya Açık Turnuvası - Sakarya 22-23 Eylül 2018
Ana Aktivite (224/17)
10-Caner ÇELİK 3:7 Ali ÜNVER (İstanbul)
9-Caner ÇELİK 7:5 Serkan PAŞA (KKTC)
8-Caner ÇELİK 7:5 Mehmet ALP (Bursa)
7-Caner ÇELİK 6:7 Atilla OĞUZ (Bodrum)
6-Caner ÇELİK 7:5 Mehmet ZÖNGÜR (Bursa)
5-Caner ÇELİK 7:5 Ozan ÖZGÜR (İstanbul)
4-Caner ÇELİK 7:1 Murat ÖZYILMAZ (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:2 Caner ÇETİN (Ankara)
2-Caner ÇELİK 9:4 Avni ÇAKIR (Bursa)
1-Caner ÇELİK 6:9 Ferhat DÜZTAŞLIK (Marmaris)
22# Wbf 2018 Ulusal Tavla Turu 10.Edirne Şampiyonası
Ana Aktivite (64/12)
5-Caner ÇELİK 6:9 Gürol BULUT (Kocaeli)
4-Caner ÇELİK 8:11Abdullah SORGÜVEN (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 11:7Şenol Yüksel (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 11:6 Cüneyt SAĞLAM (Tekirdağ)
1-Caner ÇELİK 11:7 Zafer ÖNDER (Ankara)
21# Fethiye 2.Yaza Merhaba Turnuvası - Fethiye 12-13 Mayıs 2018
2.Yaza Merhaba Turnuvası (60/46)
3-Caner ÇELİK 5:7 Türker DEMİRCAN (Bursa)
3-Caner ÇELİK 5:9 Erhan ÖZTEKİN (Ankara)
2-Caner ÇELİK 9:8 Selcen GÖNÜLATEŞ (Fethiye)
1-Caner ÇELİK 8:9 Berkan KALENDAR (Ankara)
3-Caner ÇELİK 5:7 Türker DEMİRCAN (Bursa)
3-Caner ÇELİK 5:9 Erhan ÖZTEKİN (Ankara)
2-Caner ÇELİK 9:8 Selcen GÖNÜLATEŞ (Fethiye)
1-Caner ÇELİK 8:9 Berkan KALENDAR (Ankara)
Danışman Çiftler Turnuvası (5-8/16)
20# 2018 TBGT 4.Bursa Açık Turnuvası - Bursa 24-25 Mart 2018
4.Bursa Açık Turnuvası (218/24)
9-Caner ÇELİK 5:7 Mehmet ÇİL (Bodrum)
8-Caner ÇELİK 7:3 Fatih ÜNALAN (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 0:7 Ali Çetin BELENE (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 7:5 Sabahattin EVCİN (İzmir)
5-Caner ÇELİK 7:5 Filiz Hülya GÜNAL (Bursa)
4-Caner ÇELİK 7:0 Deniz KIZILBORA (K.K.T.C.)
3-Caner ÇELİK 9:3 Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 6:9 Sercan FİDAN (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:3 Mehmet ALP (Bursa)
9-Caner ÇELİK 5:7 Mehmet ÇİL (Bodrum)
8-Caner ÇELİK 7:3 Fatih ÜNALAN (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 0:7 Ali Çetin BELENE (İstanbul)
6-Caner ÇELİK 7:5 Sabahattin EVCİN (İzmir)
5-Caner ÇELİK 7:5 Filiz Hülya GÜNAL (Bursa)
4-Caner ÇELİK 7:0 Deniz KIZILBORA (K.K.T.C.)
3-Caner ÇELİK 9:3 Ahmet Kamil BAYKALOĞULLARI (İstanbul)
2-Caner ÇELİK 6:9 Sercan FİDAN (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:3 Mehmet ALP (Bursa)
Son Şans Turnuvası (148/41)
2-Caner ÇELİK 3:5 Faysal SABUNCUOĞLU (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 5:0 Ferhat DÜZTAŞLIK (Marmaris)
19# 2018 TBGT 10th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 24-25-26 Şubat 2018
İstavder 10.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 10th Anniversary Masters Category (400/89)
8-Caner ÇELİK 5:9 Fuat Hakan UNCUOĞLU (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 9:7 Hosein KHOSHSEFAT (İRAN)
6-Caner ÇELİK 9:5 Neşer KORKMAZ (Marmaris)
5-Caner ÇELİK 7:9 Necdet TÖMEKÇE (Sakarya)
4-Caner ÇELİK 9:8 Mürsel AY (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:5 Zafer TAŞ (Bodrum)
2-Caner ÇELİK 0:9 Adnan KUZU (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:4 Dinçer GÜNEŞ (İstanbul)
İstavder 10.Yıldönümü Turnuvası Son Şans / 10th Anniversary Last Change (400/89)
3-Caner ÇELİK 3:5 Alexander KIKALISHVILI (GÜRCİSTAN)
2-Caner ÇELİK 5:2 İrfan YONUCU (K.K.T.C.)
1-Caner ÇELİK 5:2 Ediz BALOTA (İstanbul)
İstavder 10.Yıldönümü Takım Turnuvası / 10th Anniversary Team Challenge (32/9-16)
2-Caner ÇELİK 2:3 Dinçer GÜNEŞ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 3:1 Gela METSKHVARISHVILI (GÜRCİSTAN)
10.Türkiye Danışman Çiftler Şampiyonası (128/33-64)
8-Caner ÇELİK 5:9 Fuat Hakan UNCUOĞLU (İstanbul)
7-Caner ÇELİK 9:7 Hosein KHOSHSEFAT (İRAN)
6-Caner ÇELİK 9:5 Neşer KORKMAZ (Marmaris)
5-Caner ÇELİK 7:9 Necdet TÖMEKÇE (Sakarya)
4-Caner ÇELİK 9:8 Mürsel AY (İstanbul)
3-Caner ÇELİK 9:5 Zafer TAŞ (Bodrum)
2-Caner ÇELİK 0:9 Adnan KUZU (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:4 Dinçer GÜNEŞ (İstanbul)
İstavder 10.Yıldönümü Turnuvası Son Şans / 10th Anniversary Last Change (400/89)
3-Caner ÇELİK 3:5 Alexander KIKALISHVILI (GÜRCİSTAN)
2-Caner ÇELİK 5:2 İrfan YONUCU (K.K.T.C.)
1-Caner ÇELİK 5:2 Ediz BALOTA (İstanbul)
İstavder 10.Yıldönümü Takım Turnuvası / 10th Anniversary Team Challenge (32/9-16)
2-Caner ÇELİK 2:3 Dinçer GÜNEŞ (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 3:1 Gela METSKHVARISHVILI (GÜRCİSTAN)
10.Türkiye Danışman Çiftler Şampiyonası (128/33-64)
18# Wbf Türkiye 30.İstanbul Şampiyonası 23-24 Aralık 2017
1-Caner ÇELİK 7:9 Ayhan SERİN (İstanbul)
17# 2017 TBGT Süper Final Turnuvası - Lefkoşa / KIBRIS 13-14 Aralık 2017 (64/42)
Süper Final Masters (64/42)
6-Caner ÇELİK 3:9 Bülent GÜNER (Ankara)
2-Caner ÇELİK 7:9 Adnan KUZU (İzmir)
6-Caner ÇELİK 3:9 Bülent GÜNER (Ankara)
2-Caner ÇELİK 7:9 Adnan KUZU (İzmir)
1-Caner ÇELİK 9:0 Burak ÇULHACI (İstanbul)
Süper Final Teselli Kademesi (56/49)
1-Caner ÇELİK 0:5 Ali Cihangir ÇETİNEL (İstanbul)
Süper Final Teselli Kademesi (56/49)
1-Caner ÇELİK 0:5 Ali Cihangir ÇETİNEL (İstanbul)
16# 2017 TBGT 21.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 11-12 Kasım 2017
21.İstanbul Açık Turnuvası (220/37)
15# 2017 TBGT 1.Marmaris Açık Turnuvası - Marmaris 13-14-15 Ekim 2017
1.Marmaris Açık Turnuvası (148/56)
14# Marmaris Tavla Derneği Marmaris Destek Turnuvası - Marmaris 11 Ekim 2017 (15/1)
3-Caner ÇELİK 9:1 Ekrem Başkaya (Marmaris)
2-Caner ÇELİK 11:7 Metin ERİKLER (İstanbul)
1-Caner ÇELİK 13:12 Halit VERÇİN (Marmaris)
***
13# 2017 TBGT 8.İzmir Açık Turnuvası - İzmir 23-24 Eylül 2017
8.İzmir Açık Turnuvası (174/76)
8.İzmir Açık Son Şans Turnuvası (117/89)
***
12# 2017 TBGT 3.Bursa Açık Turnuvası - Bursa 22-23 Nisan 2017
3.Bursa Açık Turnuvası
3.Bursa Açık Son Şans Turnuvası (123/44)
***
11# 2017 TBGT 9th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 24-25-26 Şubat 2017
İstavder 9.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 9th Anniversary Masters Category (422/324)
İstavder 9.Yıldönümü İlk Gün Kaybedenler T. / 9th Anniversary First Day Lossers (211/3)
İstavder 9.Yıldönümü Son Şans T. / 9th Anniversary Last Chance (411/4)
***
10# 5.Ege Dernekleri Kuşadası Modern Tavla Turnuvası - Kusadası 4-5 Şubat 2017 (85/5)
***
***
10# 5.Ege Dernekleri Kuşadası Modern Tavla Turnuvası - Kusadası 4-5 Şubat 2017 (85/5)
7-Caner ÇELİK 6:7 Hilmi GÖÇHAN (İzmir)
6-Caner ÇELİK 7:5 Tolga ŞAHİNER (Marmaris)
5-Caner ÇELİK 7:1 Cesur KAYA (Marmaris)
4-Caner ÇELİK 7:2 Ayhan KIŞLALI (Kuşadası)
6-Caner ÇELİK 7:5 Tolga ŞAHİNER (Marmaris)
5-Caner ÇELİK 7:1 Cesur KAYA (Marmaris)
4-Caner ÇELİK 7:2 Ayhan KIŞLALI (Kuşadası)
***
9# Büyük Kulüp Modern Tavla Turnuvası - İstanbul 8 Ocak 2017 (64/1)
8# 2016 TBGT 20.İstanbul Açık Turnuvası - İstanbul 24-25 Eylül 2016
20.İstanbul Açık Turnuvası (194/142)
20.İstanbul Açık Turnuvası Son Şans (134/82)
***
7# Marmaris Yaza Veda Turnuvası - Marmaris 15-16 Ekim 2016
Ana Kademe (118/106)
Son Şans (90/15)
***
6# Bodrum Tavla Derneği Açılış Turnuvası - Bodrum 19 Eylül 2016
1-Caner ÇELİK 7:4 Mehmet ÇİL (Bodrum)
***
***
5# 2016 TBGT 7.İzmir Açık Turnuvası - İzmir 28-29 Mayıs 2016
7.İzmir Açık Turnuvası (159/70)
5-Caner ÇELİK 3:7 Gökhan ŞEN (Bursa)
4-Caner ÇELİK 7:5 Kurtuluş Fikret AYDIN (Bursa)
3-Caner ÇELİK 7:5 Oktay LÖKBAŞ (Ankara)
2-Caner ÇELİK 5:7 İbrahim BİRCAN (İzmir)
4-Caner ÇELİK 7:5 Kurtuluş Fikret AYDIN (Bursa)
3-Caner ÇELİK 7:5 Oktay LÖKBAŞ (Ankara)
2-Caner ÇELİK 5:7 İbrahim BİRCAN (İzmir)
7.İzmir Açık Turnuvası Son Şans (103/13)
***
***
4# 2016 TBGT 2.Bursa Açık Turnuvası - Bursa 2-3 Nisan 2016
2.Bursa Açık Turnuvası (159/126)
4-Caner ÇELİK 5:7 İlker GÖÇHAN (Antalya)
3-Caner ÇELİK 1:7 Engin ÖZERTAN (Ankara)
2-Caner ÇELİK 1:7 Can İSKENDER (İzmir)
3-Caner ÇELİK 1:7 Engin ÖZERTAN (Ankara)
2-Caner ÇELİK 1:7 Can İSKENDER (İzmir)
2.Bursa Açık Turnuvası Son Şans (114/70)
***
3# 8th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 27-28-29 Şubat 2016
İstavder 8.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 8th Anniversary Masters Category (400/340)
İstavder 8.Yıldönümü Son Şans T. / 8th Anniversary Last Chance (268/149)
2# 7th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 2015 20-21-22 Şubat 2015
İstavder 7.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 7th Anniversary Masters Category (346/248)
İstavder 7.Yıldönümü Son Şans T. / 7th Anniversary Last Chance (241/180)
1# 6th İstavder Anniversary Tournament - İstanbul 21-22-23 Şubat 2014
İstavder 7.Yıldönümü Turnuvası Ana Kademe / 7th Anniversary Masters Category (270/249)
İstavder 6.Yıldönümü Son Şans T. / 6th Anniversary Last Chance (249/10)
İSTATİSTİKLER
Genel
Turnuva : 73 Oyun Sayısı : 540 Galibiyet : 326 Malubiyet : 214 Başarı Yüzde : %60,37
Kulüplere Göre İstatistik
Kuşadası / O:4 G:4 M:0 Yüzde: %100
Ortaca / O:2 G:2 M:0 Yüzde : %100
İznik / O:2 G:2 M:0 Yüzde : %100
K.Ereğli / O:1 G:1 M:0 Yüzde: %100
Bolu / O:1 G:1 M:0 Yüzde : %100
Tekirdağ / O:9 G:7 M:2 Yüzde : %77,77
Edirne / O:4 G:3 M:1 Yüzde : %75
Marmaris / O:22 G:16 M:6 Yüzde: %72,72
Kocaeli / O:11 G:8 M:3 Yüzde : %72,72
Eskişehir / O:18 G:12 M:6 Yüzde: %66,66
İstanbul / O:141 G:87 M:54 Yüzde: %61,70
Bodrum / O:26 G:16 M:10 Yüzde: %61,53
Sakarya / O:74 G:44 M:30 Yüzde: %59,45
Bursa / O:41 G:24 M:17 Yüzde: %58,53
Ankara / O:48 G:26 M:22 Yüzde: %54,16
Hatay / O:2 G:1 M:1 Yüzde : %50
Antalya / O:4 G:2 M:2 Yüzde : %50
Fethiye / O:4 G:2 M:2 Yüzde: %50
İzmir / O:43 G:21 M:22 Yüzde: %48,83
Adana / O:5 G:2 M:3 Yüzde : %40
Gaziantep / O:4 G:1 M:3 Yüzde : %25
Mersin / O:1 G:0 M:1 Yüzde: %0
Kayseri / O:1 G:0 M:1 Yüzde : %0
Samsun / O:1 G:0 M:1 Yüzde : %0
Ülkelere Göre İstatistik
JAPONYA (JAPAN) / O:1 G:0 M:1 Yüzde: %0
İTALYA (ITALY) / O:1 G:0 M:1 Yüzde: %0
İSRAİL (ISRAEL) / O:1 G:0 M:1 Yüzde: %0
İTALYA (ITALY) / O:1 G:0 M:1 Yüzde: %0
İSRAİL (ISRAEL) / O:1 G:0 M:1 Yüzde: %0
Yabancılar ile 66 Oyun, 36 Galibiyet, 30 Mağlubiyet, Başarı % 54,54
OYUNCULARA GÖRE BİREYSEL DURUM
Ali Cihangir ÇETİNEL (İstanbul) 1-2
Arzu AKINCIOĞLU (İstanbul) 2-0
Ali OLGUN (Bodrum) 2-0
Ayhan KIŞLALI (Kuşadası) 2-0
Arzu AKINCIOĞLU (İstanbul) 2-0
Ali OLGUN (Bodrum) 2-0
Ayhan KIŞLALI (Kuşadası) 2-0
Ahmet NERGİZ (İzmir) 1-0
Aziz ÇELİKKAYA (İstanbul) 0-1
Aysel GÜZEL (Bursa) 0-1
Ayhan KARAMAHMUT (Ankara) 0-1
Adnan TURAN (Ankara) 0-1
A.ERDOĞRUCA (Ankara) 0-1
Atilla OĞUZ (Bodrum) 0-1
Ayhan KARAMAHMUT (Ankara) 0-1
Argun ERKAYA (İstanbul) 0-1
Aysel GÜZEL (Bursa) 0-1
Ayhan KARAMAHMUT (Ankara) 0-1
Adnan TURAN (Ankara) 0-1
A.ERDOĞRUCA (Ankara) 0-1
Atilla OĞUZ (Bodrum) 0-1
Ayhan KARAMAHMUT (Ankara) 0-1
Argun ERKAYA (İstanbul) 0-1
B
Canberk KAZAZ (Sakarya/İzmir) 1-1
Cesur KAYA (Marmaris) 1-0
Celal AKARSU (İstanbul) 1-0
Cemal ALBAYRAK (Tekirdağ) 1-0
Cesur KAYA (Marmaris) 1-0
Celal AKARSU (İstanbul) 1-0
Cemal ALBAYRAK (Tekirdağ) 1-0
Dicle Ekinci (İstanbul) 2-0
Deniz KIZILBORA (K.K.T.C.) 1-0
Dursun ÇETİN (İstanbul) 1-0
Dinç ÇANKIR (Bodrum) 1-0
Dinçer ERBİLGİÇ (İzmir) 1-0
Doğan BOSTAN (İznik) 1-0
Deniz KIZILBORA (K.K.T.C.) 1-0
Dursun ÇETİN (İstanbul) 1-0
Dinç ÇANKIR (Bodrum) 1-0
Dinçer ERBİLGİÇ (İzmir) 1-0
Doğan BOSTAN (İznik) 1-0
Emir ERTEN (Bursa) 1-0
Ekrem BAŞKAYA (Marmaris) 1-0
Ender CAN AVCIOĞLU (İstanbul) 1-0
Ediz BALOTA (İstanbul) 1-0
Erdem ER (Bursa) 1-0
Ekrem BAŞKAYA (Marmaris) 1-0
Ender CAN AVCIOĞLU (İstanbul) 1-0
Ediz BALOTA (İstanbul) 1-0
Erdem ER (Bursa) 1-0
Ersin NARMAN (İzmir) 1-0
Emrullah COŞAR (İstanbul) 0-1
Erdoğan KILIÇ (Bodrum) 0-1
Ertuğrul GÜLOĞLU (İstanbul) 0-1
Engin ÖZERTAN (Ankara) 0-1 ∞
Emrah ERGÜNEŞ (İstanbul) 0-1
Ercan KANDEMİR (Kocaeli) 0-1
Emrah ERYILMAZ (İstanbul) 0-1
Emrullah COŞAR (İstanbul) 0-1
Erdoğan KILIÇ (Bodrum) 0-1
Ertuğrul GÜLOĞLU (İstanbul) 0-1
Engin ÖZERTAN (Ankara) 0-1 ∞
Emrah ERGÜNEŞ (İstanbul) 0-1
Ercan KANDEMİR (Kocaeli) 0-1
Emrah ERYILMAZ (İstanbul) 0-1
F
Fuat Hakan UNCUOĞLU (Gaziantep) 1-4
Ferhat DÜZTAŞLIK (Marmaris) 3-1
Fuat ERDAĞ (İstanbul) 3-0
Faysal SABUNCUOĞLU (İstanbul) 0-2
Fatih GÖKBUA (Tekirdağ) 1-1
Fatih YOLCU (Sakarya) 1-0
Fatih ÖZİŞ (Ankara) 1-0
Fatih ÜNALAN (İstanbul) 1-0
Filiz Hülya GÜNAL (Bursa) 1-0
Fatih ÖZİŞ (Ankara) 1-0
Fatih ÜNALAN (İstanbul) 1-0
Filiz Hülya GÜNAL (Bursa) 1-0
Hasan BERGİN (Sakarya) 1-0
Hamdi ÇORAK (İstanbul) 1-0
Hosein KHOSHSEFAT (İRAN) 1-0
Hakan TOSUN (İstanbul) 1-0
Hamdi ÇORAK (İstanbul) 1-0
Hosein KHOSHSEFAT (İRAN) 1-0
Hakan TOSUN (İstanbul) 1-0
İsmail NAMUR (Tekirdağ) 1-0
İmam Bakır BATI (Bursa) 0-1
İbrahim ERDEM (İstanbul) 0-1
İbrahim KIZIRIA (GEORGIA) 0-1
İlker GÖÇHAN (Antalya) 0-1
İbrahim BİRCAN (İzmir) 0-1
J
Jean Abi HAIDER (LEBANON) 2-0
İbrahim ERDEM (İstanbul) 0-1
İbrahim KIZIRIA (GEORGIA) 0-1
İlker GÖÇHAN (Antalya) 0-1
İbrahim BİRCAN (İzmir) 0-1
J
Jean Abi HAIDER (LEBANON) 2-0
Kağan KARAKAYA (Ankara) 1-0
Kadri ALMAÇ (İzmir) 1-0
Kenan KARAKAYA (Ankara) 1-0
Kolintzaridis CHRYSAFIS (GREECE) 1-0
Kemal ERTANIROĞLU (Mersin) 0-1
Kazım GARİP (Bursa) 0-1
Kenan ŞENMAN (Bodrum) 0-1
Kadri ALMAÇ (İzmir) 1-0
Kenan KARAKAYA (Ankara) 1-0
Kolintzaridis CHRYSAFIS (GREECE) 1-0
Kemal ERTANIROĞLU (Mersin) 0-1
Kazım GARİP (Bursa) 0-1
Kenan ŞENMAN (Bodrum) 0-1
Kurtuluş TÜRKYILMAZ (Sakarya) 0-1
Kamran SHARIFI (İRAN) 0-1
L
Levent POSTOĞLU (Marmaris) 2-1
Levent SALCI (Ankara) 1-0
Lemi TÜMEN (İstanbul) 1-0
Kamran SHARIFI (İRAN) 0-1
L
Levent POSTOĞLU (Marmaris) 2-1
Levent SALCI (Ankara) 1-0
Lemi TÜMEN (İstanbul) 1-0
Murat KAPLAN (Eskişehir) 1-0
Mehmet POLAT (İstanbul) 1-0
Mazhar ÇATAL (Bodrum) 1-0
Murat KAYAT (İstanbul) 1-0
Metin ÖKDEN (Sakarya) 1-0
Mehmet POLAT (İstanbul) 1-0
Mazhar ÇATAL (Bodrum) 1-0
Murat KAYAT (İstanbul) 1-0
Metin ÖKDEN (Sakarya) 1-0
Morena MODICA (İTALY) 0-1
Masayuki MOCHIZUKI (JAPAN) 0-1
Murat Murat (GREECE) 0-1
Mohammadreza MOEINFAR (İRAN) 0-1
Mihai Katalin ARMINIA (ROMANIA) 0-1
Malin YORDANOV (BULGARIA) 0-1
N
Neşer KORKMAZ (Marmaris) 2-0
Neslihan ACAR ÖZBAKIR (Bursa) 2-0
Masayuki MOCHIZUKI (JAPAN) 0-1
Murat Murat (GREECE) 0-1
Mohammadreza MOEINFAR (İRAN) 0-1
Mihai Katalin ARMINIA (ROMANIA) 0-1
Malin YORDANOV (BULGARIA) 0-1
Neşer KORKMAZ (Marmaris) 2-0
Neslihan ACAR ÖZBAKIR (Bursa) 2-0
Necmettin SARISALTIK (Eskişehir) 1-0
Nihat TUNÇ (Marmaris) 1-0
Nisan YILDIZ (Bodrum) 1-0
Nejat ALKAP (İstanbul) 1-0
Nihat TUNÇ (Marmaris) 1-0
Nisan YILDIZ (Bodrum) 1-0
Nejat ALKAP (İstanbul) 1-0
Nurcan ULUGÜN (KKTC) 1-0
Necmettin SALTKAYA ( KKTC ) 0-1
Necdet TÖMEKÇE (Sakarya) 0-1
Nedim BOZ (Kayseri) 0-1
Nuri KAYA (İstanbul) 0-1
Nurullah YILMAZ (İstanbul) 0-1
Necmettin SALTKAYA ( KKTC ) 0-1
Necdet TÖMEKÇE (Sakarya) 0-1
Nedim BOZ (Kayseri) 0-1
Nuri KAYA (İstanbul) 0-1
Nurullah YILMAZ (İstanbul) 0-1
O
Oktay KURHAN (İstanbul) 1-1
Oktay LÖKBAŞ (Ankara) 1-1
Okan KOÇAK (İstanbul) 1-2
Ozan GÜNDOĞDU (Ankara) 0-2
Oktay LÖKBAŞ (Ankara) 1-1
Okan KOÇAK (İstanbul) 1-2
Ozan GÜNDOĞDU (Ankara) 0-2
Okan GİRAY (Sakarya) 1-0
Oktay UÇAK (Bursa) 1-0
Oktay BAYRAMİN (Kocaeli) 1-0
Oya GÜNEŞ (Bursa) 1-0
Ö
Özgür SUNALP ( KKTC ) 1-0
Oktay UÇAK (Bursa) 1-0
Oktay BAYRAMİN (Kocaeli) 1-0
Oya GÜNEŞ (Bursa) 1-0
Ö
Özgür SUNALP ( KKTC ) 1-0
Ömer ÇAKICI (Kocaeli) 1-0
Ömer Mert GÜLAÇTI (İstanbul) 0-1
Özgür ÇANDIR (İzmir) 0-1
R
Ruşen Ali SOYLU (Bursa) 1-0
Rıfat BULUT (İstanbul) 1-0
Ömer Mert GÜLAÇTI (İstanbul) 0-1
Özgür ÇANDIR (İzmir) 0-1
R
Ruşen Ali SOYLU (Bursa) 1-0
Rıfat BULUT (İstanbul) 1-0
Recep SARI (Sakarya) 1-0
Ralf JONAS (GERMANY) 1-0
Refik VURAL (İzmir) 0-1
Roman GVENET (GEORGIA) 0-1
Ramazan ŞEN (Marmaris) 0-1
Ralf JONAS (GERMANY) 1-0
Refik VURAL (İzmir) 0-1
Roman GVENET (GEORGIA) 0-1
Ramazan ŞEN (Marmaris) 0-1
Sinan SÜTÇÜOĞLU (Ankara) 1-0
Salih YAZLALI (Kocaeli) 1-0
Sergey DRMOY (ARMENIA) 1-0
Serdar GÜRAY (İzmir) 1-0
Serkan KURTULMUŞ (İstanbul) 1-0
Serkan ÖZTÜRK (Bodrum) 1-0
Sertaç ADLEYBA (İznik) 1-0
Salih YAZLALI (Kocaeli) 1-0
Sergey DRMOY (ARMENIA) 1-0
Serdar GÜRAY (İzmir) 1-0
Serkan KURTULMUŞ (İstanbul) 1-0
Serkan ÖZTÜRK (Bodrum) 1-0
Sertaç ADLEYBA (İznik) 1-0
Tolga ÖZTÜRK (Bursa) 1-0
Tevfik Meftun ULAŞ (Ankara) 1-0
Türker DEMİRCAN (Bursa) 0-1
U
Ufuk AKSAK (Sakarya) 2-4
Tevfik Meftun ULAŞ (Ankara) 1-0
Türker DEMİRCAN (Bursa) 0-1
U
Ufuk AKSAK (Sakarya) 2-4
Volkan DİKMEN (İstanbul) 1-0
Vladimer KHAR (GEORGIA) 1-0
Vedat ÜRGÜPLÜ (Bodrum) 0-1
Vedat ALTUĞLU (Bodrum) 0-1
Vural KAMIŞOĞLU (Sakarya) 0-1
Y
Vladimer KHAR (GEORGIA) 1-0
Vedat ÜRGÜPLÜ (Bodrum) 0-1
Vedat ALTUĞLU (Bodrum) 0-1
Vural KAMIŞOĞLU (Sakarya) 0-1
Y
(354 Farklı Oyuncu ile Oynanmış)
212 / 20 / 127
------
En Çok Oynadığım Oyuncular
(6)
Kayıtlı En Uzun Maç
Caner ÇELİK (TUR) - Rony SADEK (LEB) 02:52:01
Kayıtlı En Kısa Maç
Caner ÇELİK (TUR) - Dicle EKİNCİ (TUR) 00:09:35
Sonsuz Skor
Caner ÇELİK 3469-2975 Rakipler (+494)
Son Güncelleme 73.Turnuva Sonu
En Çok Okunanlar
-
Seyahate çıkarken elektronik cihazlarımız hepimiz için çok önemlidir. Fotoğraf makinelerimiz, laptoplarımız, akıllı telefonlarımız ve d...
-
Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehir İstanbul.. Her köşesi ayrı bir tarih, her köşesi ayrı bir manzara... İk...
-
"Konstantiniyye elbet Feth olunacaktır. Onu Feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu Feth eden asker ne güzel askerdir". Pey...
-
2022 OCAK 9 Ocak - 12.Adana Kurtuluş Yarı Maratonu (10k, 21k) / Adana YAPILDI 23 Ocak - 11.Uğur Mumcu Yol Koşusu (5k) / Kartal - İst...
-
İstanbul'dan uzaklaşmak istediğimiz bir hafta sonunda daha düştük yollara. Bu defa rotamızı Trakya'nın Karadeniz sahilindeki şir...
-
Çocukluğumuz bisiklet üzerinde geçti bizim. O yıllardan kalan bir çocukluk tutkusu olarak içimizde durur bisiklet aşkı. Zaman zaman ped...
-
Geçtiğimiz hafta sonu Uzaklar Derinler grubumuz ile rotamızı yine Karadeniz kıyılarına çevirdik. Bu defa Terkos, Durugöl bölgesini keş...
-
Yoğun ve stresli bir iş hayatı, trafik, pahalılık, kalabalık... Hepimiz sıkıldık değil mi şu büyük şehirlerden? Her gün evden işe, işten...