18.StudiVZ Online Tavla Turnuvası Şampiyonu : Caner ÇELİK

                                              

Almanya'nın en ünlü paylaşım ağı olan StudiVZ Tavla grubu tarafından düzenlenen 18.StudiVZ Tavla Turnuvasını Şampiyon olarak tamamladık. Turnuva finalinde Çinli Oyuncu Jay T.Seite' i 5-1 mağlup ederek Turnuvayı kazandık. 

8 Mart 2010 tarihinde 20 oyuncu ile başlayan turnuva 5'er oyunculu 4 grup olarak oynandı. grup karşılaşmalarının sonunda çeyrek final, yarı final ve bu akşam oynana final ile son buldu.

Ayrıca turnuva şampiyonlarına hazırlanan "Afişte" 17. ve 18. Turnvualardaki şampiyonluğumuz konu alınarak çift kupamız vurgulandı. Afişimizi hazırlayan StudiVZ Backgammon grup sorumlumlusu Bülent kardeşimize teşekkür ederiz.

Ayrıca benimle birlikte bu turnuvada Gezenti Ailemizi temsil eden diğer arkadaşım ve adaşım sevgili Caner TİRYAKİ'de Turnuvada çok başarılı bir performans sergiledi fakat turnuvaya Çeyrek Finalde şanssız bir şekilde veda etti. Ailemizi Almanya'da başarılı bir şekilde temsil eden Caner TİRYAKİ arkadaşımıza da teşekkür ediyoruz.

Ayrıca StudiVZ Turnuvalarına bizi davet edip bir misafir gibi ağırlayan, bizlere desteklerini, ilgisini esirgemeyen, pozitif enerjileriyle bu başarımıza ortak olan başta StudiVZ Tavla grubu başkanı sevgili Bülent arkadaşımız olmak üzere turnuvada bizimle beraber mücadele eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Ve Tabiki Ailemiz...

Girdiğimiz her mücadelede "Ben" olmaktan çok "Biz" olduk.. Bireysel yarışmalarımızda hep "Ailemizle Birlikte" mücadele ettik.. Marmaris'te, Almanya'da, İstanbul'da hep "Biz" vardık.. Bundan sonra da "Biz" olacağız. Bu başarıda emeği geçen, bize desteğini ve ilgisini esirgemeyen, bize hep pozitif enerji verip bu başarıya ortak olan Gezenti Ailemizin tüm fertlerine Teşekkür ederiz.

Bu Şampiyonluk daha önceki Şampiyonlukların olduğu gibi tüm Gezenti Ailemize Armağandır. Bu Şampiyonluk bizimdir.. Bundan sonraki Şampiyonlukların da olacağı gibi...

Çünkü "Biz Bir Aileyiz!"

Caner ÇELİK

Bu Yazıyı Paylaş:  Facebook Twitter Google+

2 yorum:

  1. Caner'cim yine bizi sevince boğdun, gururumuz olsun, aldığın kupa hepimize en büyük hediye, başarılarının devamını dilerim. Caner Tiryaki arkadasımızı da performansından dolayı tebrık ederım

    YanıtlayınSil
  2. Teşekkür ederiz canım benim.. Daha nice başarılara hepberaber inşallah.. :))

    YanıtlayınSil

En Çok Okunanlar