1.Marmaris Tavla Turnuvası 2016


1.Marmaris Tavla Turnuvası 30 Nisan - 1 Mayıs tarihlerinde Marmaris Pineta Deluxe Hotel'de düzenlendi. Marmaris Tavla Derneği ve İstanbul Tavla Derneği işbirliğiyle düzenlenen turnuvaya Marmaris, İstanbul, İzmir, Kuşadası, Fethiye ve Bodrum derneklerinden toplam 43 oyuncu katıldı. 


Turnuvaya çok iyi hazırlanarak ve çok uyumlu bir ekip olarak başarılı bir organzasyon gerçekleştiren Marmaris Tavla Kulübü oyuncuları tüm katılımcılardan tam not aldı. Ege Bölgesi Tavla Dernekleri arasında yıldız gibi parlayan Marmaris Tavla Derneğii, bu başarılı orgaizasyon ile birçok derneği sollayarak gelecek için büyük umutlar verdi. Bu yükselişte büyük katkısı olan Levent POSTOĞLU, Süleyman GÖNDER, Bora YURDUN, Rıfat CANDAN, Cesur KAYA  ve Mehmet Fahrettin ATAMER'i tebrik etmek gerekir. 

Turnuvayı İzmir oyuncusu Bilgehan GİRAY kazanırken, Son Şans Turnuvasını ise yine İzmir oyuncusu Hilmi Uğur DEMİR kazandı.

Turnuva kapsamında "Ana Aktivite", "Son Şans Turnuvası", "Bir Puan Turnuvası", Üniversite Tavlası Turnuvası", "Takım Turnuvası" ve "Tavla Ödüllü Jackpot Turnuvası" aktiviteleri yapıldı. Çok çekişmeli ve eğlenceli maçların sahne olduğu turnuvaya katılan herkes tavlaya doyarak güzel bir haftasonu geçirdi. 

Marmaris aşığı bir tavla oyuncusu olarak Marmaris'te böyle bir organizasyonun yapılmasına en çok sevinenlerden biriyim. Dilerim ki bu çıta giderek yükselir ve Marmaris'te çok daha büyük organizasyonlar yapılarak bu heyecan daha da katlanır. Bu güzel turnuvaya İstavder'i temsilen katıldığımız ve Takım Turnuvasında aldığımız şampiyonluk da bizi çok mutlu etti. Tavla ile dolu güzel bir haftasonundan kupa ile dönmek bizim için de çok keyifli oldu. İnşallah diğer turnuvalarda da gerisi gelir.. Bizleri Marmaris'te misafir edip en güzel şekilde ağırlayan ve harika bir turnuva geçirmemizi sağlayan Marmaris Tavla Derneği'ne teşekkür ederiz.

1.Marmaris Tavla Turnuvası Sonuçları

Ana Aktivite Turnuvası
1.Bilgehan GİRAY (İzmir)
2.Cesur KAYA (Marmaris)
3.Rıfat CANDAN (Marmaris)
4.Bora YURDUN (Marmaris)
5.Oğuz DALGIÇ (Marmaris)
6.Metin ERİKLER (İstanbul)

Son Şans Turnuvası 
1.Hilmi Uğur DEMİR

1 Puan Turnuvası
1.Bilgehan GİRAY

Takım Turnuvası
1.İSTAVDER *Necati DOĞANASLAN *Serkan ÇALIŞIR *Caner ÇELİK

Üniversite Tavlası Turnuvası
1.*Levent POSTOĞLU *Bora YURDUN

Tavla Takımı Jackpot Turnuvaları
#1 Eyüp GÖĞÜŞ
#2 Ahmet Recep BEZEK
#3 Metin ERİKLER

Özel Oyuncu Ödülleri 
Karmen ACUN (Marmaris)
Ahmet BUDAK (Marmaris)

 Marmaris Backgammon Club

Bu Yazıyı Paylaş:  Facebook Twitter Google+

0 Yorum:

Yorum Gönder

En Çok Okunanlar