Efes Ultra 2021 - 12k Artemis Koşusu


2020 yılında pandemi engeline takılan ilk koşu olması sebebiyle ertelenen ve dolayısıyla bu yıl koşabildiğimiz Efes Ultra, harika bir organizasyon ile gerçekleştirildi. Limit Sensin ekibini bu zor şartlarda yaptıkları kusursuz organizasyondan dolayı kutluyorum. 

Biraz Efes'i Gezelim...

Selçuk'a kadar gelinip Efes Antik Kenti'ni gezmeden dönmek olur mu? Tabiki olmaz.. Yıllardır gelmediğim ve büyük özlem duyduğum Efes'e bu vesile ile kavuşma imkanı da buldum. 


Efes benim için Türkiye'deki antik kentler arasında çok ayrı bir yerde... Burada gerçekten farklı bir hava hakim. Yaşanmışlıkları çok net hissedebiliyorum... 

Ana cadde de yürürken şehrin tüm yaşantısını hissedebiliyorsunuz. Sanki zamanda bir yolculuk gibi... 


Kısa Efes gezimizin ardından otele geçip biraz da dinlenme vakti.. Biraz da Koşalım...


Büyük çoğunluğu asfalt olmasına rağmen yine de keyifli bir patika yollu 12k Artemis Koşusu yılın ilki olması sebebiyle benim için en tercih edilebilir parkur oldu. Biraz kendimizi toparlamak, koşu sezonuna ısınmak için ideal. 


Güzel sayılabilecek bir sürede finish noktasını görerek güzel bir organizasyonu Selçuk'ta noktalamak harikaydı. 

En güzel gelişme ise 2 ay önce akciğer ameliyatı olmasına rağmen finish noktasına neredeyse benimle birlikte giren Sinan abinin performansı oldu... Gerçekten onu bu durumda görmek bize de büyük moral oldu...


Selçuk'tan Sevgilerle...

Bu güzel günümüzü doya doya çektiğimiz videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler :)Teşekkürler
Ali Sinan TÜZÜN
Makbule TAMKAŞ

Fotoğraflar: Caner ÇELİK, Makbule TAMKAŞ, Ali Sinan TÜZÜN

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir
agva-gezilecek-yerler

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yazı hakkındaki fikir ve görüşlerinizi yazının altına yorum yaparak paylaşırsanız çok sevinirim. Ayrıca bölgeye gezi planı yapacaklar sorularını paylaşabilirler. Elimden geldiğince yardımcı olmaktan zevk duyarım.

Gezilerim sırasında anlık paylaşımlarımı yazılardan önce İnstagram'dan yapıyorum. Dilerseniz sosyal medya hesaplarımdan paylaşımlarımı takip edebilirsiniz.

Bu yazıda  Efes Ultra, Efes Ultra Koşusu, Efes Ultra Artemis Koşusu, Efes Koşu, Koşu İzmir  konularına yer verdik. Umarım beğenmişsinizdir.

Sosyal Medya Takip
   
Bu Yazıyı Paylaş:  Facebook Twitter Google+

0 Yorum:

Yorum Gönder

En Çok Okunanlar